SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам сайт !!!

Re: Купувам сайт !!!

Ти май си доста комплексиран тип а :D:D:D:D
Не виждам с какво парадирам и мога да предизвиквам когото си искам и да показвам каквото си искам нали тук е форум или ти не знаеш значението на форумите ;)
Приятелю, не те познавам, но ето скромното ми мнение. Ако ще купуваш нещо - купи го, ще се радвам за теб. Темата ти вече стана на 4 страници, голяма част от тях - спам. Получил си доста предложения, дори иновативни идеи, че и съвети от хора, които са достатъчно навътре в материята, за да не си правят труда да ти пишат каквото и да е било, а да те пратят да пасеш из поляните на Гугъл и въпреки всичко - писали са хората. Не искам да се заяждам, но не съм убеден, че и при теб е така (относно заяждането). "Комплексиран тип"? Какво ти дава правото да назоваваш с такива епитети когото и да било в онлайн пространството? Създал си тема в своя изгода, в случая - финансова. Да, ти ще плащаш, но искаш да го направиш с цел възможно най-скоро да си избиеш разходите по евентуалния закупен от теб уеб сайт. Затова и казвам, че ти търсиш финансова изгода чрез темата си. Нормално, всеки е свободен да пише, споделя , пита и т.н. неща от всякакво естество, но не и да нарушава добрия тон на дискусията. Просто не е коректно от твоя страна. Като искаш да си купиш сайт и тук нито едно предложение не отговаря на вкуса ти, ОК - пусни обява!
 
Последно редактирано:
Re: Купувам сайт !!!

Благодаря на всички за хубавите съвети.
Обичам ВИ :D:D:D:D
Други предложения ;)
 
Re: Купувам сайт !!!

Темата отиде на .... си ама както и да е. :)

Интересно ми колко страница могат да се напълнят по тема "купувам сайт". Като се приключи предлагам да пуснем гайд.
 
Re: Купувам сайт !!!

Горе-долу толкова са приходите на сайта за година


Аз знам че мастъра си държи на думата като казва че това са приходиде на сайта значи това са приходите на сйта.... A цената приходи за месеца х12 е напълно справедлива в нашият бранш по пазарно няма да намериш
 
Re: Купувам сайт !!!

Аз знам че мастъра си държи на думата като казва че това са приходиде на сайта значи това са приходите на сйта.... A цената приходи за месеца х12 е напълно справедлива в нашият бранш по пазарно няма да намериш

Малко преувеличих, признавам си. Щях да си замълча, ама ми стана гузно колко хора ввярват на думата ми... апък ми се ще и за в бъдеще да бъде така... но сайта си има приходи доста над 15 лева на година (както и доста над 15 лева на месец), както предположи човека по-горе. Нека не забравяме, че adsense не е единсвения начин за печалба от един сайт.

А колкото за 1500 лева... сметнал съм че е абсолютно постижима сума за 1 година за сайта и това че в момента не ги прави незначи, че до година няма да ги вади ако се запази същия ръст :)
 
Последно редактирано:
Re: Купувам сайт !!!

Купих си,но ако ми предложиш нещо което да ми допадне ще го купя и него :)
 
Re: Купувам сайт !!!

А не просто питам аз съм пас, да не започваме отново че пак доста редове май ще се изпишат:)

и честито за сайта :)
 
Re: Купувам сайт !!!

Темата отиде на .... си ама както и да е. :)
Интересно ми колко страница могат да се напълнят по тема "купувам сайт". Като се приключи предлагам да пуснем гайд.
Ами като се намираме на празни приказки така ще е ,не 5 страници а и 100 няма да ни стигнат ,но както да е предлагам админите да заключат темата или направо да я изтриват ,че процедирам по друг начин ще чакам някой да предлага нещо хубаво и тогава че се намесвам
Просто написах 1000 лв. макар съм склонен да дам повече, за да не надуват цените излишно,пак и не ставаше да не напиша цена защото пак щяха да ми предлагат боклуци не че сега не го правят.
Искам да дам само два примера за да не стане дълго и някой да не заспи като го чете.
Няма да давам имената на сайтовете за да не засегна собствениците им
Виждам в друг форум продава го за 100 лв. и никой не го ще да го купува и ми пише че продава са отвения сайт ,ха познайте под 700 лв нямал да ми го даде --хахахахахахха смешник.
И сега по интересния пример,ами предлага ми пича сайт в форума и хоп и след съответния отказ от моя страна почва да ме упреква и не само той , колко не съм в час и нищо не разбирам ,ок да кажем аз не разбирам нищо ами нали и други четат тая оферта които са в час с нещата и ако това което се предлага е на далавера дали не биха го купило веднага ?????
Сами си правете изводи,аз само че кажа всичко което ми се предложи беше помия ,като изключим 2-3 оферти

Лека вечер на всички :)
 
Последно редактирано:
Re: Купувам сайт !!!

А аз мисля, че си очаквал всички да те залеят с оферти за свясни сайтове на смешни цени и ти да бъдеш мегаманяк, като си накупиш 2-3 хубави просперитетни сайта за без пари, обаче греда, попаднал си на някакви хора дето 1000 лева НЕ им е месечният приход, а едва някакъв процент от него и сега се мъчиш да избягаш от ситуация ... Да, моите сайтове са лайна и да, не вадя по 1000 лева на месец от интернет... Да, сигурно и на много други хора от форума сайтовете са лайна и не вадят по толкова. Но не сме всички така ...
Ако си мислиш, че качваш някой на върбите като нареждаш наляво и надясно "комплексарите" във форума си в голяма заблуда... Бикса беше много прав... Темата отиде на майце си в ...
 
Re: Купувам сайт !!!

ами тогава нека приключим с темата всички :)
 
Re: Купувам сайт !!!

попаднал си на някакви хора дето 1000 лева НЕ им е месечният приход, а едва някакъв процент от него

....... :D:D:D:D:D:D:D

Ами заради такива като теб който само ми спамят в темата и се намират на празни приказки стана толкова голяма :)
Моля да пишат такива дето имат оферти :)
 
Re: Купувам сайт !!!

Само празни приказки :)
Админите да изтрият темата


Aко искат или им заповядваш :)
 
Re: Купувам сайт !!!

Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата. :D:D:D
Затова ще си замълча
 
Последно редактирано:
Re: Купувам сайт !!!

Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата. :D:D:D
Затова ще си замълча

Значи да не спорим с теб, ОК, няма повече ;)
Това беше в кръга на шегата... да кажа преди да си се засегнал... общо взето всички нови във форума първо се изпокарват със всички (явно искат да се покажат колко са знаещи и можещи) и едва след това почват да се държат прилично
 
Re: Купувам сайт !!!

Е хаиде да не сме вси4ки... аз съм си културка бил винаги
 
Re: Купувам сайт !!!

Нито се карам с някого а най-малкото да се сърдя :D:D:D:D
Ако погледнете тези 60 поста писани ще видите че има няма 5 оферти а другото е само празни приказки затова искам да изтрият темата и да си я пусна на ново и да пишат хора който мислят да продават, а за празните приказки си има отделна секция ,там може и да пуснете тема от рода редкит се ебава с нас като купува сайтове за 1000 лв и може да ме оплювате колкото си искате няма да ви се сърдя ;)
 
Re: Купувам сайт !!!

Нито се карам с някого а най-малкото да се сърдя :D:D:D:D
Ако погледнете тези 60 поста писани ще видите че има няма 5 оферти а другото е само празни приказки затова искам да изтрият темата и да си я пусна на ново и да пишат хора който мислят да продават, а за празните приказки си има отделна секция ,там може и да пуснете тема от рода редкит се ебава с нас като купува сайтове за 1000 лв и може да ме оплювате колкото си искате няма да ви се сърдя ;)


Образ си, според мен ще се задържиш във форума и ще видиш, че сме готини типажи ;)
 

Горе