SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Куриери в Германия и връщане на пари в PayPal

MetalHeart

New member
Здравейте,
Преди няколко дни имах питане по повод е-shop в Германия и с Помощ на някои от потребителите стигнах до точен резултат!Но сега на дневен ред са ми 2 въпроса!
-Знае ли някой 2-3 основни куриера на територията на Германия(освен DHL)-за вътрешен разнос
-Как се връщат пари по сметка в PayPal(защото може да ми се наложи да ми върнат стока...и съответно аз да трябва да възстановя пари)
В БГ ми е супер-пращам стоки с наложен платеж и нямам ядове,но за там не става:)
Ще бъда много благодарен на всеки отзовал се!
 
Re: Куриери в Германия и връщане на пари в PayPal

Ако искаш доставка от Германия до България, ползвай Габко (имаш адрес в Германия и от там доставят до БГ).

За Пейпал има линк refund до сумата, но има период, в който можеш да го ползваш, мисля че беше 60 дни.
 
За: Куриери в Германия и връщане на пари в PayPal

За: Куриери в Германия и връщане на пари в PayPal

Благодаря за отговора-но искам куриерите да са в Германия!След известно време ще бъда там,но още не знам кои са най-предпочитани!
 

Горе