SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Курс за разработка на уеб сайтове с PHP и MySQL

georgiev_sa

New member
Учебен център SoftAcad организира 4 месечен курс "Разработка на уеб сайтове с PHP и MySQL".
Обучението започва на 14.10.2012 и ще се провежда всека неделя от 17:00 и всеки петък от 18:30 в Студентски град.
Групата ще се състои от 10-15 човека, и ще се води от преподавател с дългогодишен опит в програмирането и разработката на уеб сайтове.

- Цели на курса

Цели се запознаване с всички необходими технологии за създаване на динамичен уеб сайт.

В първата част на курса се изучават подробно HTML, CSS, JavaScript и езикът PHP. Във втората част ще се изучава работа с бази данни, и по-специално с MySQL. PHP основите от първата част, тук ще бъдат допълнени с концепцията за обектно ориентиране на езика. Ще се изучават също така и jQuery, Ajax, както и други съвременни средства за разработка на web приложения. По време на курса ще се разработват курсови проекти, където ще се приложат получените знания.

- За кого е предназначен

Курсът е подходящ за хора които нямат опит в тази област, както и за тези, които искат да разширят познанията си в някоя от технологиите за web development.
Предишен опит в програмирането и разработката на уеб сайтове би бил предимство, но не е задължителен.

Занятията ще се провеждат в зала 2 на учебния център, в кв. Студентски град, ул. Акад. Борис Стефанов 4

За повече информация относно курса:
Разработка на уеб сайтове с PHP и MySQL - Учебен център SoftAcad

website: Учебен център SoftAcad - Курсове по програмиране. Java, PHP и MySQL, Бази данни
facebook: Учебен център SoftAcad | Facebook
 
има ли актуализация на темата и нова информация от тази година
Има, има всяка година. Лично аз съм преподавал там (https://softacademy.bg/lektori/) и смея да кажа, че @georgiev_sa е страхотен професионалист и курсовете му са едни от най-добрите, на които съм бил и съответно преподавал. В момента им текат актуалните курсове за QA, доколкото виждам. Силно ги препоръчвам. Собственикът им е мой личен приятел и много готин тип. ;)
 
така ли супер,
на какъв програмен език си преподавател? :)
това ме заинтригува.
аз в момента съм на курс по java само че в softuni
и се поинтересувах по темата :)
интересно ми е програмирането
По-скоро бях на WordPress + малко фронт енд (бейсик) + интернет маркетинг. Курсът, който водех беше колкото да дам базовите умения на хора да си вдигнат сайт, да си го пипнат от към дизайн леко, и да му докарат трафик, за да започнат да правят някакви пари. По-скоро е към бизнес-маркетинг, отколкото към девелопинг-програмиране.

Добре си почнал с Java-та. Хубав език е и търсен. Продължава в тази насока и гледай да минеш всичко, като се натискай за проекти, в които да участваш активно.
 
не е малко това дето си правил.
То това не е голямата философия, и откриване на топлата вода ама виждаш.
Големите "уж" оптимизатори за настройка и инсталиране на тема и on page искат по над 1000 лева...
И някой който за пръв път се сблъсква ще го омаят и ще си ги плати като поп...
 
не е малко това дето си правил.
То това не е голямата философия, и откриване на топлата вода ама виждаш.
Големите "уж" оптимизатори за настройка и инсталиране на тема и on page искат по над 1000 лева...
И някой който за пръв път се сблъсква ще го омаят и ще си ги плати като поп...
Да, то има голямо значение кой и как го прави. Едните ще го направят добре, други ще се учат на него, но всеки сам си определя цената. Колкото по-добър си, толкова повече взимаш и може да си сложиш. С такъв курс може да започнеш като любител и ако те влезе, да минеш в про лентата. Изцяло зависи от човека на къде и какво иска да развива.
 

Горе