SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Към кой вид спада тази техника?

martinbg

New member
Към кой вид спада тази техника?
.fliesstext {
position:absolute;
top:-7000px;
}

И в него забиват текста, иначе излиза само флаша.
Blackhat, whitehat или greyhat оптимизация :) , и ще наказания от google?

Умишлено не посочвам сайта.
 
Re: Към кой вид спада тази техника?

Ако ги докладваш - ще :) Преди година на едно другарче сайта замина така за месец. А преди 3 месеца го гледах подобно на флаш сайт правен от ABC дизайн
 
Re: Към кой вид спада тази техника?

на мен ми е интересно какво ще стане ако го сложа примерно реално под самия флаш..
демек флаша да си е в див спримерно със z-index: 1;
a div-чето със текста да е под него със z-index: 0; примерно....

мнения?
 
Re: Към кой вид спада тази техника?

и аз така си помислих но така и не ми стана ясно как чисто флаш сайтове стават на по PR 5-6-7 и се намират в търсачките за високо конкурентни фрази даже .. да кажеш че имат някакви количества здраво линкове ами съм виждал такива и почти без линкове ..
знам че се барника нещо с xml обаче баш каква е идеята ми е любопитно ;)
 
Re: Към кой вид спада тази техника?

май само тоя сърч не бях бутвал ;D
мерси все пак :) полезно беше четивото и ясно :cool:
 
Re: Към кой вид спада тази техника?

на мен ми е интересно какво ще стане ако го сложа примерно реално под самия флаш..
демек флаша да си е в див спримерно със z-index: 1;
a div-чето със текста да е под него със z-index: 0; примерно....

мнения?

Според мен някой път се престараваме да внимаваме. Как примерно да сложиш линк на първа страница където има флаш интро ... ами със скрит линк, че иначе нищо не се индексира само първата страница. Та идеята ми е, че всичко е нормално в рамките на нормалното :)
 

Горе