SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лека разпродажба

nik0lai

Member
Последно редактирано:
Re: Лека разпродажба

сайтове или домейни?
Клипчета не е с PR4 !!! PR е фалшив ...

И аз имах такива съмнение ама не бях сигурен, значи без ПР е и ще струва 100 лв.

Продавам сайтовете + домейните без хостинг, остава им около 10 месеца :)
 
Re: Лека разпродажба

Колко са приходите на сайта с клиповете? Едва ли много, имайки в предвид посещенията?

Не са много..даже са много малкоа :D
 
Re: Лека разпродажба

Еми питам, защото цената (лично мнение) е висока!

До ся съм продал над 10 сайта и ти си първия дето мисли че продавам скъпо ;)
 
Re: Лека разпродажба

До ся съм продал над 10 сайта и ти си първия дето мисли че продавам скъпо ;)

не е
не е
100 лева за нещо с фалшив пр, без трафик и без приходи ...
 
Re: Лека разпродажба

не е
не е
100 лева за нещо с фалшив пр, без трафик и без приходи ...

Ако беше реален да не мислиш, че за 100 щях да го продавам
 
Re: Лека разпродажба

А ти какво всъщност продаваш контент + домейн?

всичко без хост и айде стига излишен спам ако може :)
 
Re: Лека разпродажба

хъх.. чеки малко, аз ли немога да смятам... или наистина има грешка... единия го даваш за 30, другия за 60 третия за 100 и тн и тн... аз като ги смятам не излизат 300 лв... !? Не трябва ли да има отстъпка когато купуваш всичко накуп... вместо да дигаш цената?ю1
 
Re: Лека разпродажба

хъх.. чеки малко, аз ли немога да смятам... или наистина има грешка... единия го даваш за 30, другия за 60 третия за 100 и тн и тн... аз като ги смятам не излизат 300 лв... !? Не трябва ли да има отстъпка когато купуваш всичко накуп... вместо да дигаш цената?ю1

аз имам грешка там :) щото си мислих че клип4ета е с ПР4 и го продавах за 250 и за това ,сега ще едитна темата :)
 

Горе