SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Линкове в 67 сайта - продавам

exLc

New member
Здравейте, предлагам линк в 67 сайта.
По-голямата част от сайтовете са от 2009-та, като тематиката им е разнообразна - от строителство и туризъм до фън шуй и оригами :).
В почти всички сайтове до момента не е имало никакви рекламни линкове.
Цената за един линк във всичките сайтове е 50 лв, като линка ще стои 12 месеца.Няма да бъдат слагани повече от 10 линка в сайт.
Като бонус към всеки закупен линк мога да ви предложа и добавяне на един линк в 100 проверени директории и български социални мрежи.
Плащане: банков превод.
 
Re: Линкове в 67 сайта - продавам

Може ли и на мен да пратиш списъка, ако има все още места.
И имам такъв въпрос, може ли да се сложи линкът, без да бъде sidewide?
Интересува ме на индекса или на някоя вътрешна страница, която напр. аз да си избера.
И ако е на вътрешна, ще има ли разлика в цената?
 
Re: Линкове в 67 сайта - продавам

И мен ме вълнуват въпросите на SeoLab. Също така ако може да изпратиш списък... желателно е и PR да споделиш. ;)
 
Re: Линкове в 67 сайта - продавам

И аз искам. Списък и съм навит да пусна статии с интекст ако дадеш подходяща цена:) Само тематични статии ще пускам след твое одобрение.
 
За: Линкове в 67 сайта - продавам

За: Линкове в 67 сайта - продавам

Един списък и за мен? Благодаря.
 
За: Линкове в 67 сайта - продавам

За: Линкове в 67 сайта - продавам

Списък и на мен ако може и не е късно
 

Горе