SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

Ами ползва се google защото те имат може би най-доброто търсене... И го имат поради простата причина че се борят с измимите и линк схемите и тн...
който не му допада да не ползва google. Мен ме устройва и нямам проблеми с новите им правила.
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

може и да имат най-доброто търсене. И аз си ползвам Google но ги комбинирам и с други търсачки. И аз се радвам че се борят с измамите и манипулирането и тн. но поне да го правят с идеята да подобрят web пространството а не да го правят за да изкарат повече пари. Или поне да прилагат правилата които те са поставили без изключения. Ако не разбирате за какво говоря еи ви една статийка. http://www.seobook.com/archives/002403.shtml
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

има проект на ЕС за изграждане на търсачка от рода на google. Предвижда се да стартира от догодина и са отделени доста солидна сума, до колкото четох :)
Така, че изненади ще има ;)
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

както се оказа майтап и китайската търсачка с изрусен интелект, както и търсачката на википедия дет пуснаха...
поне следващите 5 години не виждам някой който и да се доближи до гугъл, камо ли да ги мине....

дори да де появи някоя гениална гаражна разработка, някой от големите ще я купи
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

predpriemach.com каза:
Те франузите едно време искаха да си направят собствена версия на инернет/уеб не си споням вече кое беше точно ама нещо не стана


Това само ние в България сме го правили така че да си гледат работата. Ако някой не се сеща wtf говори тоя... нека се сети за free-тата преди време :)


А за създаването на търсачка.... Дори и някой да напиши читав алгоритъм... ще им трябва сумати време докато индексират всичките глупости из нета :)
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

ето един отговор на въпроса след промените кое е позволено, кое не е и до колко нещата са същите .. тук е моето мнение по въпроса и кратки размисли заедно със статията където е съществото :) накратко казано има надежда народе link exchange не е забранен просто са му вкарани малко правила :)
 
Re: Линк ескчеинджа е обявен за нарушние

Ами то си има и 3 way link exchage, което си е ужасно-тъпа-и-досадна-работа. :fu:
Е, има си и готови скриптове, чрез които можеш да проверяваш дали линка ти стои, ама не знам дали пък по това не могат да проследят ексчейнджа. :-\
Като цяло one way винаги ще си останат най-добрите. :)
 

Горе