SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Абе определено става нещо, но какво е? Специално за твоя блог нетсърфър.биз проверих. 1-во на половината сървъри даваше 0 а на другата половина 3, а сега дава Н/А :confused:
еми PR ъпдейт става, това става :)
Утре трябва вече да е факт :)

Успех на всички и поне +1 :)
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

еми PR ъпдейт става, това става :)
Утре трябва вече да е факт :)

Успех на всички и поне +1 :)

И аз съм на твоето мнение, но необичам да пребързвам с мненията си :)
иначе добре дошло за коледа, успех на всички :)
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Абе определено става нещо, но какво е? Специално за твоя блог нетсърфър.биз проверих. 1-во на половината сървъри даваше 0 а на другата половина 3, а сега дава Н/А :confused:

С кой тоол проверяваш ? дай да видя
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

супер, никви промени при мен, баси... поредния ПР който не полу4авам нищо.. или поне да ми земат 4е да знам 4е ме има :П
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Напоследък винаги е частичен а и перманентен изглежда почва да става. Така и би трябвало да бъде технологично. На теория ще е по близко до използваното в резултатите.

Тия снапшот истории, които ги правиха доскоро си имаха достатъчно проблеми а ползите бяха малко. Единствената полза беше всъщност, че можеше да сравняваш сайтове при еднаква база, което беше удобно за продажба на линкове ;)
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

И при мен няма нищо, а със сигурност имам 3 домейна, които трябва да мръднат.

netsurfer - не се шашкай, нормално е преди ъпдейт да ти показва 0. Случвало ми се е. Гледам и други големи сайтове, които преди имаха 4, сега са 0. Пример: vratovrazka.bg

Друго ме притеснява - посещенията ти от google.bg спрямо referringlinks.com рязко паднаха. Имаше един проблем със скрипта наскоро, но чак пък такива разлики. Сега работи на 100% и ще се види какво става.
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

И при мен няма нищо, а със сигурност имам 3 домейна, които трябва да мръднат.

netsurfer - не се шашкай, нормално е преди ъпдейт да ти показва 0. Случвало ми се е. Гледам и други големи сайтове, които преди имаха 4, сега са 0. Пример: vratovrazka.bg

Друго ме притеснява - посещенията ти от google.bg спрямо referringlinks.com рязко паднаха. Имаше един проблем със скрипта наскоро, но чак пък такива разлики. Сега работи на 100% и ще се види какво става.
не се шашкам :)
И аз доста сайтове видях с 0, затова реших, че се пече нещо :)
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

@netsurfer проверявал ли си за човешко присъствие от Google Inc тези дни? Да не ъпдейтват специално за твоя сайт, заради ревюто за линк програмата?
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Друго ме притеснява - посещенията ти от google.bg спрямо referringlinks.com рязко паднаха. Имаше един проблем със скрипта наскоро, но чак пък такива разлики. Сега работи на 100% и ще се види какво става.
хмм, незнам, от 1-ви декември до вчера имам Search Engines 876.00 (64.04%) според аналитикса

@netsurfer проверявал ли си за човешко присъствие от Google Inc тези дни? Да не ъпдейтват специално за твоя сайт, заради ревюто за линк програмата?

ми не, на 5-ти съм имал.
И не е само на блога ми така, ето клокси даде и друг сайт за пример, и аз знам за още няколко.
Тези които ми ги наказаха за продажба на линкове паднаха от 4 на 2.
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

вече си мисля, че това е лично, сега като проверих още няколко сайта ми занулени - vsofia.info също е занулен.
Вече си мисля, за някакво гугъл пенълти при положение, че блога ми не нарушава тос-а ... вече взе да ми писва от тоя гугъл ...
 
Re: Май идва предколеден ПР ъпдейт :)

Някой индиец ти се е ядосал. Ама нали се сещаш - всичко е автоматизирано... тръцки. Имаш ли си добри позиции - не се притеснявай за ранга. Трябва в Wordpress да сложат една отметка под полето за публикуване "съгласен съм с условията на Г. и си поемам отговорността, ако ми баннат сайта заради написаното".
 

Горе