SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко линкове

Kalin4y

ORM / SEO
Трябва ми малко помощ за един сайт. Беше изваден от индекса и така е вече 2 седмици. Програмиста се е олял като е оставил по невнимание бяло пространство с бели букви...шитня.
Сайта е водещ в нисшата си и ако някой прояви желание да ме съпортне с линкове от стабилни сайтове за 2-3 седмици с nofollow прикачен към тях, за да го върнем ... ще пада черпене :)

П.П. за БГ сайтове се отнася.
 
Re: Малко линкове

линкове от стабилни сайтове за 2-3 седмици с nofollow прикачен към тях, за да го върнем ...

това за ескперимент ли минава?

опитай също със светена вода и чесън ;D
 
Последно редактирано:
Re: Малко линкове

ако са ти баннали сайта, нищо няма да постигнеш със слагането на още линкове.
трябва да пуснеш молба за връщане в индекса, после стискаш палци...
 
Re: Малко линкове

А бе програмиста нещо се е олял ... нали знаеш, че българите знаем от всичко :D
Аз към проекта съм от време на време с консултации ... мани, че само се ядосвам :)
 
Re: Малко линкове

Калински, намирисва ми че тоя програмист е решил да ти вземе хляба :)
 
Re: Малко линкове

е при нас ги дъвкахме защо не излизат и се чудехме какво е станало а те имат 1600 линка отчетени

ПП Ако някои е пробвал и са му върнали сайта как се пише реинклужън рикуест ? дълъг къс с много обяснения итнт...
 
Re: Малко линкове

важното е да набедиш някоя оптимизаторска фирма или че си наел freelance оптимизатор и си го уволнил или си се отказал от тях

трябва и вече да си оправил проблема и да се закълнеш 3 пъти че няма повече да правиш така
 
Re: Малко линкове

днес един пич, който го пратих да си намери човек за SEO във форума ми сподели че една от големите фирми (не бих ги нарекъл баш оптимизаторска) му е ГАРАНТИРАЛА позиция в Google. ще ти я кажа на уше да им я докладваш :)
 
Re: Малко линкове

в случая е обещана поне 1ва страница за силноконкурентни ингилизки думи / фрази
 
Re: Малко линкове

Абе тези малко надъхано са му го обещали...Не се съмнявам че има такива фирми, но преди рипорт нищо не може да се говори на изус. Я излезни в чуждия Гугъл за хостинг на първа страница за няколко месеца, без смапене. :)
 

Горе