SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко помощ с един "referer"

Syncro

Active member
Мине се не мине време и в статистиката на CMS-a ми влиза referer с url:
Код:
file:///Applications/Install/BE12DF7F-884F-E011-854C-00237DE2DB9E/Install/
Пробвах с търсене в интернет, но безуспешно. Видимо нищо не ми причинява, но ме дразни много
Някакви идеи?
 
Re: Малко помощ с един "referer"

Мине се не мине време и в статистиката на CMS-a ми влиза referer с url:
Код:
file:///Applications/Install/BE12DF7F-884F-E011-854C-00237DE2DB9E/Install/
Пробвах с търсене в интернет, но безуспешно. Видимо нищо не ми причинява, но ме дразни много
Някакви идеи?

Това не трябва да те притеснява въобще. Ако аз знам урл на сайта ти и да речем съм влезнал преди това в bulgaria.gov и после директно влезна в твоят сайт, ще ти излезе, че имаш посещение от bulgaria.gov ... сега в случая не знам дали именно така се получава, но съм имал подобни случаи :)
 
Re: Малко помощ с един "referer"

Това не трябва да те притеснява въобще. Ако аз знам урл на сайта ти и да речем съм влезнал преди това в bulgaria.gov и после директно влезна в твоят сайт, ще ти излезе, че имаш посещение от bulgaria.gov ... сега в случая не знам дали именно така се получава, но съм имал подобни случаи :)

Това не е вярно.
 
Re: Малко помощ с един "referer"

Това не е вярно.

Възможно е Мартине и не споря :) Просто преди време имах такъв случай и така си го обясних аз, както и бях чел в някой от чуждите форуми... така, че гаранция 100%-това не давам :)

Наско, мерси за репутацията, но явно следващият път ще трябва и червеничко да ми даваш за заблудата :)
 

Горе