SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко препоръки относно сайт за Тапети

Virosss

New member
Здравейте,
позволих си да напиша темата с цел малко помощ от ваша страна, понеже това ми е първият сайт който не е на Български език и понеже не съм кой знае колко англичанин, английският ми не е особено добър, затова прецених, че няма по-добра идея от сайт с картинки, където не се изисква много писане на Английски език. Проблема е следният... ако е възможно да ми дадете малко идеи как да подобря СЕО-то му, къде мога евентуално да го субмитна за да искочи максимално бързо в гоогле... и тн и тн.
Може да погледнете сайта на http://www.mywallpapers.us
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Трябва да има някакъв текст освен картинките за да хванеш някакви long tail думи, защото е невъзможно да хванеш трафик само за wallpapers защото нишата е доста запълнена. Също така е добре да има й текст зараси адсенса, защото без текст ще показва някакви хаотични реклами.

Скрипта как се казва?
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Дам разбирам... то има и доста др. опции на категориите да слагам др. Тайтъли, ключови друми, описания и тем подобни, но просто за момента гледах да сложа някоя др. снимчица за да го тествам преди да прибегна към малко сео... затова и писах преди действията си... а иначе скрипта се казва wallpaperscript
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Еми потърси в гоогле.... поне пишете на ЛС такива оффтопици... излишно пълним форума с глупости. Не съм го теглил от сайт, един приятел ми го беше пратил преди време...
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Аз нямам препоръка :)
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Щях да кажа,че е доста готин,но вече станахте 3 сайта с еднакъв дизайн е може да сте и повече но аз поне видях 3 в този и още един форум от конкуренцията за това ще му спестя името :D:D:D:D
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

1вия пИчели
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

http://www.wallpaperscript.net/
резултата е повече от впечатляващ, но наистина стават малко множко сайтовете с този дизайн :)
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Идеално. Нека... накрая ще ги купя всичките !!! :)
 
Re: Малко препоръки относно сайт за Тапети

Хехехех споко де, аз не искам мнение за сайт, просто искам съвети как да го оптимизирам по-добре+това не съм крил, че е готов скрипт ;)
 

Горе