SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малък проблем с плъгина за артикъл директория и wordpress

velkoto

New member
Здравейте, колеги. Значи и аз реших да пусна една директория за статийки базирана на wordpress. Ползвам този плъгин и тема Article Directory WordPress Theme но имам следния проблем, който май е най-важен за авторите:) Не може да се добавят линкове. Като маркираш думата и цъкнеш да е направиш линк изкача прозорчето но, като дадеш "save"и просто нищо не се получава, прозорчето продължава да си стои. Незнам и аз дали го обясних кат хората ама... Може да пробвате да се добавите линк и да погледнете за какво става въпрос. Има доста хора тук, които ползват този плъгин, ако имат някаква идея от какво може да е нека да споделят

ПП: да бех оставил и линк към директорията ли:) blogomania.org
 
Re: Малък проблем с плъгина за артикъл директория и wordpress

Тъй.. значи реших проблема с тоя плъгин, като изключих къстъм потребителския панела, който имаше и сега се публикуват статиите чрез стандартния панел на уордпреса. Дотук ОК. Сега обаче качих плъгина Easy rel=author Plugin за да може всеки да се верифицира, като автор с профила си с Гугъл плюс. Всичко стана, обаче пък сега ново двайсет:) Острани на сайта, където са топ авторите, преди като кликнеш на някой автор му изкраваша негово къстъм страница с име, url и заглавията на публикуваните от него статии. Сега обаче, след като качих плъгина за гугъл плюс, като кликнеш на някой автор те отвежда до страницата му в Гугъл плюс? Някакви идеи, или някой друг плъгин за верификация на авторство? Cloxy, гледам че в axeny.com май е същия плъгин или се лъжа?
 
Re: Малък проблем с плъгина за артикъл директория и wordpress

Аз плъгини за WordPress не използвам. Допрограмирал съм си го ръчно. Моето решение е много custom спрямо системата и темата, така че няма да ти е от полза.
 
Re: Малък проблем с плъгина за артикъл директория и wordpress

Аз плъгини за WordPress не използвам. Допрограмирал съм си го ръчно. Моето решение е много custom спрямо системата и темата, така че няма да ти е от полза.

Е, кой може програмира, кой не може, трябва на плъгини да разчита :)
 

Горе