SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мараба банда :)

MacTeP

Senior Member
Здрасти на всички... гледам, че и тук ми предстои едно голямо четене на новите неща дето сте ги сътворили докато ме нямаше, ама скоро ще ги изчета :)
 
Re: Мараба банда :)

Ще има доста да четеш... :)
 
Re: Мараба банда :)

Хехе, здрасти мастърче. Липсваше ни...:) Как си бате, не сме се чували и виждали, да не говориме и писали от доста време. Сподели нещо, някоя жена те е ангажирала в този период на лиспа, а?:)
 
Re: Мараба банда :)

Хехе, здрасти мастърче. Липсваше ни...:) Как си бате, не сме се чували и виждали, да не говориме и писали от доста време. Сподели нещо, някоя жена те е ангажирала в този период на лиспа, а?:)

Ех ама как ме надушихте веднага, че за жена става дума... толкова ли съм явен :) Добре съм като цяло, имах си малко проблеми, ама сега уж всичко е ОК, ама времето ще покаже. А за виждането, евнтуално към 20ти другия месец ще идвам към София и ще се видим, че и аз съм се затъжил за всички вас.
 

Горе