SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Масова разпродажба на домейни и сайтове

Sammy

New member
Здравейте, събирам пари за почивка и правя лятно почистване на всичко, което имам, а то се състои от:
Домейни:
7NOVINI.COM - изтича на 12/5/2010 - 35 лв.
BEZPLATNAMUZIKA.INFO - изтича на 8/29/2010 цена 10 лв.
NUTA.INFO - изтича на 4/26/2011 - 15 лв.
YOURMOBILE.WS - изтича на 9/27/2010 - 15 лв.
Афилейт сайтове:
BESTPENIS.INFO - съдържанието е уникално, не мога да предоставя данни за посетители, защото не съм оптимизирал сайта, цената е 30 лв.
BREASTSAUGMENTATION.INFO - същата история като bestpenis.info, цена е също такава
NOWEIGHT.US - 10 лв.
HERBALTREATMENT.INFO - 15 лв.
Обикновени сайтове:
MAGAZINONLAIN.COM - готов онлайн магазин, със CMS, подходящ за всякакви продукти, правен за клиент, който се отказа от него, цената е 70 лв.
BGCMS.COM - сайт за Системи за управление на съдъжанието, цената е 50 лв.

Ако имате някакви въпроси, пишете в темата или ЛС или на имейл sammy.m93@гмейл.ком или на скайп: dark_lord93
 
Re: Масова разпродажба на домейни и сайтове

BESTPENIS.INFO е продаден!
 
Re: Масова разпродажба на домейни и сайтове

Нови цени:

Здравейте, събирам пари за почивка и правя лятно почистване на всичко, което имам, а то се състои от:
Домейни:
7NOVINI.COM - изтича на 12/5/2010 - 30 лв.
BEZPLATNAMUZIKA.INFO - изтича на 8/29/2010 цена 7лв.
NUTA.INFO - изтича на 4/26/2011 - 13лв.
YOURMOBILE.WS - изтича на 9/27/2010 - 13лв.
Афилейт сайтове:
BESTPENIS.INFO - съдържанието е уникално, не мога да предоставя данни за посетители, защото не съм оптимизирал сайта, цената е 25 лв.
BREASTSAUGMENTATION.INFO - същата история като bestpenis.info, цена е също такава - 25 лв.
NOWEIGHT.US - 8лв.
HERBALTREATMENT.INFO - 10 лв.
Обикновени сайтове:
MAGAZINONLAIN.COM - готов онлайн магазин, със CMS, подходящ за всякакви продукти, правен за клиент, който се отказа от него, цената е 50 лв.
BGCMS.COM - сайт за Системи за управление на съдъжанието, цената е 40лв.

Ако имате някакви въпроси, пишете в темата или ЛС или на имейл sammy.m93@гмейл.ком или на скайп: dark_lord93
 
Re: Масова разпродажба на домейни и сайтове

Цените подлежат на преговор :)
 
Re: Масова разпродажба на домейни и сайтове

BGCMS.COM е продаден също!
 

Горе