SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Минусови Връзки в Google Webmaster Tools

ivo1017

New member
Пускам нова тема, защото не можах да намеря такава във форума. Днес влязох в Webmaster Tools на Google и виждам, че на един от сайтовете ми има отрицателен знак пред броя връзки. Не вярвам да съм първият, но бихте ли обяснили какво значи това? Прилагам и картинка, за да видите нагледно за какво точно пиша.

п.п. Скоро по сайтът беше правен малко линк биндинг от Артикъл директории, възможно ли това да е причината?

Webmaster Tools - Links to your site_1297973965232.png
 
Re: Минусови Връзки в Google Webmaster Tools

Може би че имаш наказание :D някъде по формулата имаш отрицателни стойности.
Имаше ПР ъпдейт, може да е било свързано с това. Все още ли ти е отрицателно?
 
Re: Минусови Връзки в Google Webmaster Tools

Може би че имаш наказание :D някъде по формулата имаш отрицателни стойности.
Имаше ПР ъпдейт, може да е било свързано с това. Все още ли ти е отрицателно?

И аз за наказание си помислих. Но понеже до сега не ми се е случвало, реших да питам тук. Все пак има доста хора, които се занимават със СЕО и предполагам са виждали подобно нещо. Не вярвам това да е прецедент. Имаше ПР ъпдейт, но при мен няма промяна. Още е така, както показах на картинката. Би ли обяснил какво имаш предвид с
някъде по формулата имаш отрицателни стойности
 
Re: Минусови Връзки в Google Webmaster Tools

Аз съм написал какво имам предвид:)
Това, че нямаш промяна, не означава, че не е минал и при теб. Просто нямаш достатъчно фактори за ъпдейт.
 

Горе