What's new
SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнението ви за два сайта

pesho

New member
Здравейте, следя редовно форума, но съм още "нов" и за това ще се престраша да потърся по компетентни мнения. Имам няколко сайта, като сайтът ми с най-много трафик е http://kak-da.combg.eu/ (според google analytics за последните 30 дена има:

2 715 Посещения
4 404 Показвания на страници
1,62 Страници/Посещение
75,76% Степен на отпадане
00:01:18 Ср. време, прекарано на сайта
86,37% % нови посещения

През последните шест месеца, от сайтовете ми (8 на брой) съм си избил парите за хостинг (имам още година и половина "super pro") и доймени и съм 1-2 бири напред от цялата работа. През това време съм превел/написал около 200 статии, най - дългата от които 20 страници. За последният месец сайтовете ми спечелиха 40 лева. Въпросът ми е, как се движа ? Какво да подобря ? Могат ли да се изкарват пари от реклами и сайтове в БГ и как ?

п.с
има ли шанс този сайт (спрях да се го поддържам преди 2 месеца и от 150 падна на под 100 посещения на ден)?
http://blog.mmorpg-bg.eu/
 
Last edited:
Re: Мнението ви за два сайта

Да не съм объркал секцията нещо.. 2 дена никои не отговаря...
 
Re: Мнението ви за два сайта

Въпросът ми е, как се движа ?
Щом мърдаш нагоре значи добре се движиш. Ако промяната оправдава твоите очаквания пак значи, че е добре

Какво да подобря ?
Каквото можеш. Колкото повече толкова повече

Могат ли да се изкарват пари от реклами и сайтове в БГ и как ?
Могат. Адсенс, афилиети, рекламни агенции и подобни

има ли шанс този сайт (спрях да се го поддържам преди 2 месеца и от 150 падна на под 100 посещения на ден)?
Винаги има шанс. Иска се работа
 
Re: Мнението ви за два сайта

@stifler Радвам се че ти е бил интересен. Това за многото езици, казват че е минус понеже намалява редица важни показатели. Степен на отпадане, Страници/Посещение, време, прекарано на сайта и т.н, но от друга страна почти никои не влиза от други страни. Около 7% са посещенията извън БГ Проблем е също, че не мога просто да разинсталирам плъгина които е превел страниците... ЗА ФБ и свежо - добавям и там. Имам и бутони за разните социални мрежи. (80 посещения общо от ФБ)
 

Top