SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за Детски блог

За: Мнение за Детски блог

За: Мнение за Детски блог

Аз не съм разбирач, но ще кажа първите си впечатления. Като цяло е симпатично, но някои неща ме подразника - например рекламният банер горе, който определено преобладава над логото на блога. И второ - побългарените английски думи в менюто гори. Защо трябва да е написано шопинг, а не пазаруване? За да изглежда по-превдо интелигентно ли? Така с извинение си ос..ахме целия език, за да изглеждаме големи интелигенти... Защо да не пише прекрасни вместо бюти? Има ли логична нужда и обяснение?
 
Re: Мнение за Детски блог

Колега diabolic.bg благодаря за критиката ще имам предвид за посочените от теб забележки.
 
Re: Мнение за Детски блог

а каква е причината да се използват куп броячи и поне защо не са прибрани банерите им във футъра, както обикновено се прави?

в см има ли нещо повече от просто "колкото повече, толкова повече"?
 
За: Мнение за Детски блог

За: Мнение за Детски блог

Причината за "куп" броячите е за да сравнявам статистиката които дават. Относно поставането им във футъра не миля,че ще иглежа по-добре...или просто да ги няма.
Поздрави
 
Re: Мнение за Детски блог

Здравейте и от мен,
На мен ми стои някак си недовършено - да речем на бордърите на блоковете вдясно им няма долната част, незнам дали това е целта, но на мен така ми изглежда все едно е бъг. Също в блоковете отдясно заглавията и и съдържанието нямат никакво отстояние отляво, а са лепнати за левия край на блока. Фона на страницата прекалено много разсейва и се слива със съдържанието, т.е. съдържанието някак си не се откроява. Съгласявам се и с колегата от втория пост за имената на линковете и огромния банер, който също доста дразни и обърква. Главното меню също не се забелязва, изглежда като част от банера. Като цяло някак си всичко ми изглежда нахвърляно. Това е от мен, нямам за цел да обидя никой :)
 
За: Re: Мнение за Детски блог

За: Re: Мнение за Детски блог

а каква е причината да се използват куп броячи и поне защо не са прибрани банерите им във футъра, както обикновено се прави?

в см има ли нещо повече от просто "колкото повече, толкова повече"?

Да вметна нещо за броячите. Всеки един брояч е изходящ линк. 6 брояча = 6 изходящи.
Аз лично не предпочитам многото изходящи връзки.
Ако ще ги има може да се поправи кода на брояча и линка да е nofollow.
Между другото Blogger си има свой брояч. Има го вграден, не е нужно да се поставят отделни кодове. Е, не дава много статистически данни де ;D
 

Горе