SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за личен сайт :)

lyubcho.k

New member
Здравейте, колеги :)

Наскоро се запалих да си направя личен сайт и след 2 седмици ръчкане, ето и резултата:

Lyubcho Kostadinov • Devoted Digital Marketer

Ще се радвам да чуя вашата критика и нещата, които според вас мога да променя, изтрия или добавя.

Благодаря ви!
 
Re: Мнение за личен сайт :)

Добро портфолио :) Сайтът е хубав. Поздравления и от мен, пожелавам ти успех за напред :)
 
Re: Мнение за личен сайт :)

Благодаря за коментарите :D Все пак чакам някой да напише и критика :)
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Не струва ;) Шегувам се!

Доста добре изглежда и ето ти първа критика - нямаш все още написана статия в блога :)

Късмет и успех!
 
Re: За: Мнение за личен сайт :)

Re: За: Мнение за личен сайт :)

Не струва ;) Шегувам се!

Доста добре изглежда и ето ти първа критика - нямаш все още написана статия в блога :)

Късмет и успех!

За жалост не ми остана време, за да напиша и поне една статия за блога, но след като изчистя всичко друго, ще започна да пиша редовно и там :)
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

За жалост не ми остана време, за да напиша и поне една статия за блога, но след като изчистя всичко друго, ще започна да пиша редовно и там :)
Ако ще развиваш личен блог се научи да пишеш статии заедно с всичко друго, защо докато изчистиш всичко ще се появи още и още и никога няма да стигнеш до блога.
 
Re: За: Мнение за личен сайт :)

Re: За: Мнение за личен сайт :)

Ако ще развиваш личен блог се научи да пишеш статии заедно с всичко друго, защо докато изчистиш всичко ще се появи още и още и никога няма да стигнеш до блога.
Писал съм доста, но като цяло писането не ми е страст, дори ми е леко досадно. Ако ще правя блог ще е просто, за да вкарвам някакъв трафик към сайта и ще е веднъж седмично максимум :)
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Супер е! Нямам забележки... ще чакам статиите ти с нетърпение. ;)
 
Re: За: Мнение за личен сайт :)

Re: За: Мнение за личен сайт :)

Супер е! Нямам забележки... ще чакам статиите ти с нетърпение. ;)

:party: Ще се опитам в свободното време да заформя някоя статийка като за начало на блогчето ;)
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Bold-натия "Roboto" стои много грубо. Нормалното му състояние отива много повече на сайта, според мен.
 
Re: За: Мнение за личен сайт :)

Re: За: Мнение за личен сайт :)

Bold-натия "Roboto" стои много грубо. Нормалното му състояние отива много повече на сайта, според мен.

Ммм, в админската съм го настроил да е нормалната версия, която се води Normal 400 от Google Web Fonts. Сигурен ли си, че е bold версията ::) Тея упражнения с шрифтовете доста ги въртях, докато се получи така както искам и може и да съм сгрешил някъде :fight:
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Много ми допада, всичко е изчистено и приятно за окото, навигацията е елементарна.

Блогът е празен - или го спри, или започвай да пускаш съдържание - не се ограничавай само до текст :) Съдържанието не е само текст. Сигурен съм че имаш идеи в графично отношение или просто някакви криейтиви, които седят и прашлясват в архива - покажи ги на хората, драсни 5 изречения за тех. Ето ти съдържание :)
 
Re: Мнение за личен сайт :)

Ами тея криейтиви общо взето съм качил в секцията My Work. Блога искам да го развия на международно ниво и да пускам статия веднъж в седмицата примерно, но пък тази статия да е или изключително интересна или пък полезна. Иначе се радвам, че за момента сайтът се харесва на хората, които са го видяли. Със сигурност ще търпи доста развитие, но така или иначе това е с всеки един сайт :)
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Когато има по дълги заглавия текстовете се наслагват един върху друг

opt1371107097k.JPG
 
За: Мнение за личен сайт :)

За: Мнение за личен сайт :)

Харесва ми сайта, особено инфографиките в блога ти. Като критика мога да кажа че не е responsive. Няма да е лошо да си поиграеш с това за в бъдеще :)
 

Горе