SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за сайта denima2001.com

kkeliov

New member
Здравейте,
Бихте ли споделили мненията си за сайта http://denima2001.com. Това е един от последните ми проекти, който по отношение на запълване с информация е почти готов. Остава му само още съвсем малко. Интересува ме какво мисли по дизайна, функционалност, код и т.н. Всяко мнение ще ми бъде полезно.

Благодаря Ви предварително!
 
Re: Мнение за сайта denima2001.com

Ако пуснеш търсене за "Търсене" изкарва като резултат нещо, което прилича на регулярен израз :). И url-ите в резултатите от търсенето имат по два / след домейна. И бих преместил едно от каретата в дясната колона от ляво, за да са горе долу еднакви на височина. Така малко ме притеснява празното пространство в ляво. Сайта ми допада като цяло.
 
Re: Мнение за сайта denima2001.com

Твърде много страници на 2 ниво и махни .php. Снимките на продуктите не са оптимизирани за трафик различен от българският, нямаш цени, много малко текст на продуктовите страници а и на всички.
 
Re: Мнение за сайта denima2001.com

@vaskoa Fixed!

Излишен долен строл - 1024х768

Благодаря за насоката, оправих го.

Твърде много страници на 2 ниво и махни .php. Снимките на продуктите не са оптимизирани за трафик различен от българският, нямаш цени, много малко текст на продуктовите страници а и на всички.

Относно цените - такова беше изискването на клиента, пък и като цяло фирмата е ориентирана повече към търговията на едро. Същото се отнася и за обема на текста - това e достатъчно като информация. По първата част от мнението ти - ще го задействам.

Благодаря Ви много!
 

Горе