SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за текущо подобрение

dhstudio

New member
Здравейте направих малко подобрение на http://kakvo.org -Интернет речник т.е. добавих autosuggest . Когато се напише дума или буква ти извежда 10-те най- търсени резултати. В секция компютърни термини има думи от A-C на този етап, докато английско българския речник е на доста по- напреднало ниво.

Въпросът ми е допада ли Ви това подобрение и работили коректно на Вашите браузъри

Tested on: FF(1X,2X)(Win32,Linux),IE 6X,7X (Win32),Opera 9(Win32)[/url]
-----
Ако имате някаква идея за речника може да я споделите да го подобря и на всеки да е в полза.
 
Последно редактирано:
Re: Мнение за текущо подобрение

Ако сложиш на една линия логото и полето за търсене дали няма да е по-добре - сега се губи много място горе в сайта.

А иначе дизайна ми допада - мисля си за очичките в двете О-та - ако са в друг контрастен цвят?

макар, че въпросът ти беше друг ...
 
Последно редактирано:
Re: Мнение за текущо подобрение

не знам за другото но теста за английски определено си прави каквото иска т.е. когато иска ти пуска думи на които да отговаряш. Гледам го с Mozilla 2.0.0.14 за информация само
 

Горе