SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения и препоръки за drevnite.com

wowfan

New member
Здравейте, мисля че дойде време да покажа новото сайтче за забележителности. От дълго време се чудя какъв сайт да захвана, така че да ми е интересна поддръжката му и се спрях на този. Имам много снимки и пиша сам описанията на обектите. Мислите ли че ще има успех? Имам нужда и от идеи какви категории и страници може да добавя, така че да не го разводнявам много. Сайта е в подписа ми. :)
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

Аз ако попадна на сайт с толкова реклама веднага ще го затвора :) дори няма да обърна внимание на рекламите, така съм постъпвал на сайтовете с драйвери :) Говоря конкретно за първа страница.
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

Аз ако попадна на сайт с толкова реклама веднага ще го затвора :) дори няма да обърна внимание на рекламите, така съм постъпвал на сайтовете с драйвери :) Говоря конкретно за първа страница.

От темата е, даже изтрих няколко реклами. Ще се постарая да махна още някоя.
Изглежда на това викат Адсенс реди :)
Но от друга страна ми харесва как подрежда публикациите. Ще мъча още, благодаря за съвета.
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

процента на рекламите спрямо другото съдържание е огромно, много по приятно видима би била една реклама в горната част на лявото меню и поне мен няма да ме дразни набиването на рекламата.

И още нещо, по принцип аз съм минималист, ако за теб е по-важна печалбата от реклама отколкото сайт с потребителка визия е хубаво да слушаш други съвети :)
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

Напротив, много ти благодаря за съветите. Точно за това пиша тук. Ще разчистя темата от тези големите.
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

Сложи някакъв надпис горе в хедъра, потребителят трябва да разбере за какво е сайта от пръв поглед. в момента не се разбира, докато не видиш title на линка.

Водния знак горе вляво гадно се припокрива с етикетите с датата... Аз бих го сложил долу вдясно

Някои текстове се режат, виж примерно описанието на "Константинопол – Цариград – Истанбул"

Фонът на менюто, дето "стърчи" настрани в бялото поле - погледни го на широк монитор, но на мен не ми харесва - това е въпрос на лично мнение, пък и не съм дизайнер, но все пак отбелязвам...

Между другото, Г показва много неадекватни реклами... Какви реклами се надяваш да уцелиш?

В първия текст, който отворих, има грешки - предполагам, че има и на други места.

"Аладжа манастир е издълбан директно във варовиковите скали в близост до Варна (на около 12 км). Началото му е поставено някъде около IV век, но като така съществуващ манастир е устроен около XII век. Състои се от отделни килии, свързани с външно стълбище. Манастирът е служил като убежище по време на турското робство. В момента не се използва с религиозна цел (не е действащ манастир)."

"Няма Да Бъде Публиуван" - това не трябва да е с главни букви никъде

Горе вляво ми се показва банер, който е по-голям от полето и припокрива контента
 
Re: Мнения и препоръки за drevnite.com

Здравей,
За горе чакам да ми направят рисуван голям банер за хедър и в него ще сложа по някакъв лек намек.
За текстовете при мен не ги реже а ги пренася, не знам дали не ползваш ИЕ. Четох че WP 3.2 вече не поддържа старите версии на ИЕ.
За фона не знам как да постъпя, така са оформили темата (и аз не съм дизайнер) :)
За рекламите се надявам на туристически (от време на време ги цели)
А за текстовете наиситина имам грешки, защото ги пиша ръчно. ще ги прегледам всичките. Благодаря ти за препоръките
 

Горе