SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Многократно повтаряне

Здравейте.
В една от страниците на сайта ми се налага да използвам една и съща фраза в началото на всяко едно изречение(на всичкото отгоре в <h1> и <h2>).
Ще го приемат ли търсачките за някакъв вид спам и лошо ли е това за SEO?
 
За: Многократно повтаряне

За: Многократно повтаряне

В тази връзка има ли някакъв трик, чрез който да не се индексира само част от съдържанието на дадена страница, а не директно цялата страница?
 
За: Многократно повтаряне

За: Многократно повтаряне

В тази връзка има ли някакъв трик, чрез който да не се индексира само част от съдържанието на дадена страница, а не директно цялата страница?

Ами да, може да се направи във iframe, който е блокиран с robots.txt или да се направи на изображение.
 
За: Многократно повтаряне

За: Многократно повтаряне

Да, наистина това са възможни варианти. На мястото на Стамбето аз може би бих избрал варианта с картинката - ясно, лесно и ефективно.
 
За: Многократно повтаряне

За: Многократно повтаряне

Ами да, може да се направи във iframe, който е блокиран с robots.txt или да се направи на изображение.

В какъв смисъл да е блокиран ифрейма с robots.txt?

Тоест, имаш да речем:

<iframe src="http://www.domain.com/page.html"></iframe>

и page.html го блокираш в robots.txt, това ли имаш предвид?
 
За: Многократно повтаряне

За: Многократно повтаряне

Здравейте, наистина ми се налага в началото на всяко изречение да използвам едно и също нещо, страницата е тази.
Може би наистина ще избера варианта с картинката.
 

Горе