SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

pmklimatici

New member
Това е което намерих след дълго тестване на подобни инструменти следи 25 домейна с по 25 думи Може и един домейн с 25*25 думи търси и за конкуренция и за сега е напълно безплатен SERP Checker
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Реп от мен. Добър е тула!
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Супер е!
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Полезен е да. Много по-добре от Serpfox. Благодаря.
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Аз ползвам това Check webiste ranking in search engines for given keywords | SEORanks и е разработка на колегата Митко Стаменов, което е един голям +. Работи без проблеми и за по тегави ниши.
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Аз ползвам това Check webiste ranking in search engines for given keywords | SEORanks и е разработка на колегата Митко Стаменов, което е един голям +. Работи без проблеми и за по тегави ниши.
Ммм, да това наистина е добро, не го бях използвал! Поздрави на колегата Стаменов!
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

По принцип ползвам софтуер за следене на позициите, но скоро не бях попадал на толкова добри онлайн тулове. Мерси колеги!
 
Re: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Колеги къде греша ... Дава ми, че моя сайт по х ключова дума е на 64-то място в Google.bg, което не е вярно. Сайтът се класира на 6 позиция по въпросната ключова дума. Деактивирал съм персонализацията при търсенията и съм проверил класирането от 4 компютъра все съм си на 6 място, а с тула ми показва 64 :)
 
Re: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Най-вероятно не ти, ами tool-а греши. При мен също дава отклонение. За точни резултати, аз бих препоръчал FREE Keyword Rank Checker Tool, Check Keyword Position on Google, Yahoo, Bing Дава много възможности за следене и до момента е най-доброто и точно решение за мен.
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Много e добре ...
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Не знам, ама на мен нещо не ми харесва.

Доста повече съм доволен от този Google SERPS Search Result Position Tool и разбира се онзи на колегата Стаменов, но го хванах че не засичаше по едно време, не помня какво-кога.
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Хареса ми инстумента. Евала :))
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Ето и едно предложение от мен за Автоматично следене на позициите в Google, който освен позиции на един основен сайт следи и изобразява графично средната позиция и на конкурентни сайтове. Дава информация за нови беклинкове и праща имейл рипорти за класирането и за беклинкове. Не се инсталира - платена уеб услуга е.
 
За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

За: Много приятен уеб инструмент за следене на позиции

Това е което намерих след дълго тестване на подобни инструменти следи 25 домейна с по 25 думи Може и един домейн с 25*25 думи търси и за конкуренция и за сега е напълно безплатен SERP Checker

Чудесен инструмент, мерси, създадох си акаунт и добавих няколко домейна и ключови думи, измери ги точно. Ще го ползвам.

Моя seoranks трябва да го подобря, още е в начален етап, здраве и живот през следващите месеци ще поработя по него.
 

Горе