SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

shredder

New member
Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Здравейте,

дадоха ми промо код за 50$... И след като създадох акаунта иска да покажа какъв метод за плащане да използвам. След като ми зачете промо кода и излязоха някакви 75 лв. от него ми иска данни на кредитната ми карта. Мога ли по някакъв начин да му кажа че не искам да ги въвеждам а само да използвам кредита от промото?

Мерси предварително!
 
Последно редактирано:
Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Мисля, че не може, защото това им е програма за зарибяване на нови бъдещи клиенти ! Поради тази причина ти искат кредитна или дебитна карта за бъдещи разплащания. Може да си регнеш картата и щом не искаш в бъдеще да плащаш трябва да си следиш кампаниите да не надвишиш този кредит който са ти дали :)
 
Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Не може. Трябва да въведеш номер на карта
 
Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

iziskvane za da e aktiven akaunta da vuvedesh payment details, pri koeto te chargva activation fee ot $5 vednaga.

Anguel Anguelov
Manager, NetMerit Ltd
Google Adwords Professional:
google.jpg

https://adwords.google.com/select/ProfessionalStatus?id=Vpir-k62DmYeBwR9JlcbQQ&hl=en_US
 
Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

земи да пишеш малко на кирилица поне

преди ставаше и без карта т.е. с валиден номер само ... несъм тествал скоро де
 
Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

Re: Мода ли да зареда безплатен AdWords без да давам данни за "кредитна карта"...

flasher кога е ставало без карта? Аз поне не си спомням да е имало такова чудо..

Иначе ако не ти се занимава отиди купи едно VCC (Virtual Credit Card) с бюджет $6 и си готов :)
 

Горе