SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Моля за Вашето мнение при избора на...

Моля за Вашето мнение при избора на...


  • Общо гласове
    24

Frik

New member
Здравейте приятели!
Късно снощи приключи обявеният от ecogarden.bg конкурс: Лого на фирмен сайт (с награден фонд). В конкурса общо получихме 410 предложения за лого дизайн, от които 391 предложения бяха качени в сайта weld1.bg, където официално се проведе конкурса и 19 предложения, които получихме по email.

Сами разбирате, че при толкова предложения ни е доста трудно да определим победител. Логото на една фирма е много важно и за това ние решихме да се допитаме до Вас, познавачите на маркитинга, брандинга и графичния дизайн.

Ето 10 от най-добрите предложения (според нас). Моля гласувайте за това, което най-много Ви харесва...

1. p1.jpg

2. ecogarden03.png

3. ecogarden-logo16.jpg

4. ecogarden2_bg.jpg

5. ecog.jpg

/продължава в следващия пост (не ми позволява да прикачам повече от 5 файла) ...
 
Re: Моля за Вашето мнение при избора на...

Продължение...

6. ktuyry.jpg

7. ecogarden_2.jpg

8. ecogarden-green.jpg

9. ECOGARDEN_05.jpg

10. ecogarden22.jpg

Моля, разгледайте и другите предложения тук и тук и ако нещо ви хареса повече от тези 10 предложения, добавете коментар в темата...

Изключително много Ви благодаря!
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Предложение: 10 от посочените.
Следните можеха също да се включат .
Weld1.bg -
Weld1.bg - (бих гласувал за този)
Weld1.bg -
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

С тия тънки линийки и губещи се при малк размери детайли остава само един единствен избор - лого номер 4.

Жалко за 5 и за 9 - има идея, но не е доизпипано.

Не че 4 е идеално с тоя отиващ си охлюв, но поне чисто технически става за лого.
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Frik,
Без да искам да засегна когото и да било в този фоурм,
бих ти препоръчал да пуснеш подобни анкети и в:
graphilla com
deviantart com
в тези форуми, повечето потребители са профи дизайнери... :wink:
Аз си избрах 5 и 6 - харесаха ми от пръв поглед. :)
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Frik - няма защо да се повтарям, мнението ми можеш да прочетеш в другия форум, където мисля, че стана много по-добра и стойностна дискусия. Също така не знам защо, но тук, в този форум не си предложил пълните варианти на логата - всяко лого включва в себе си 3 варианта и мисля, че като не си ги предоставил тук да се видят малко не е пълен и точен избора, след като не могат да се видят вариантите на съответните лога.
Ако желаеш да се включа с мнение и тук - категорично номер 5 е най-добрия вариант според мен, едва след това се нарежда номер 7, но пак повтарям - предложените варианти тук не са пълни и не може да се направи правилен избор.
Категорично - охлювът няма място в логото, номер 4 е грешен избор според мен!
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Пич, много труден избор :), визуално не видях лошо лого.Моят избор щеше да е този
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Аз гласувах за номер 8 и пожелавам успех на участника! За мен е корпоративно ориентирано логото.
 
Re: Моля за Вашето мнение при избора на...

Край на конкурса!

Първо искам да благодаря на всички участници в конкурса и за тяхните страхотни предложения. В почти всяко предложение имаше идея, съчетана с изискванията в конкурса!
Благодаря и на администраторите от weld1.bg за изключително професионалното отношение! Бъдете сигурни, че отново ще ползвам услугите на сайта Ви!
Благодаря и на всеки дал своя глас в анкетата, както и коментарите по предложенията! Конкурса събра над 400 предложения за лого, което ме затрудни при избота на победител и вашата помощ ми бе изключително необходима!

И така, победител в конкурса за лого е: Предложение П-006402

Честито на победителя!
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

И аз бях за 1, предполагам неслучайно беше и на първа позиция ;) Много добър избор!
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Между другото как някои хора са гласували за повече от едно предложение в анкетата в тази тема? Не знаех, че е възможно.
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

7 и 10. Като най - много ми допада 10. Дай и линковете да вида и черно-белия вариант, че все пак ще има документи които ще минават през черно-бял принтер.
 
Re: За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Re: За: Моля за Вашето мнение при избора на...

7 и 10. Като най - много ми допада 10. Дай и линковете да вида и черно-белия вариант, че все пак ще има документи които ще минават през черно-бял принтер.

7_http://weld1.bg/view_entry_detail.php?entry=5471
10_http://weld1.bg/view_entry_detail.php?entry=5459
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Определено 10. А и иначе избраният номер 1 също ми допада.
 
За: Моля за Вашето мнение при избора на...

За: Моля за Вашето мнение при избора на...

Мен по-скоро ми е интересно на избраното лого чернобелия, аз заради това най вече не бих го избрал, ще стане едно петно само според мен, но меже и да не съм прав! Има ли черно бял вариант избраното лого?
 

Горе