SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Моля за рецензия за лого / банер

w-seo

Hack3rch3
Здравейте,

Моля дайте си мнението за
logo.gif


То е основното лого, от което ще изготвим и банери.

Моля за компетентно мнение
 
Re: Моля за рецензия за лого / банер

Накратко: изтрий го и отново.
 
Re: Моля за рецензия за лого / банер

Ако трябва по-градивна критика.. не ми допадат зелените чертички, както и светлата ивица, която минава през червения надпис. Изглежда ми все едно е промито с белина... нали без да се обиждаш. :)
Червената чертичка най-ляво е различен цвят спрямо другото червено, т.е. няма градиент в нея, а като цяло зенената част отвлича вниманието.

Едит:
б@хти, писах 5 минути и накрая падна сървъра, да не е ns1? Че и моя хостинг се скофти.. :D
 
Последно редактирано:
Re: Моля за рецензия за лого / банер

@BornToDrink ако вместо критика бе харесал логото - нямаше да те прецака сървъра така xixixxi

Оценявам иначе, като цяол на сайта ми се струва, че стои добре.

Ако някой има време и направи нещо и го харесам - ще му платя някой лев....
 
Re: Моля за рецензия за лого / банер

@BornToDrink ако вместо критика бе харесал логото - нямаше да те прецака сървъра така xixixxi

Оценявам иначе, като цяол на сайта ми се струва, че стои добре.

Ако някой има време и направи нещо и го харесам - ще му платя някой лев....


Ако искаш пиши ми на ЛС, че имам малко свободно време и мога да се опитвам да изготвя едно :)
 
Re: Моля за рецензия за лого / банер

Ако държиш на тази идея: махни инфото, изправи буквите и ги направи високи, колкото първата червена чертичка, можеш да намалиш малко диаметъра на спиралата и да я направиш жълта, да замяза на слънце, продължаваш през жълто-оранжево (пясък) и свършваш със синьо (вода)... и бучваш едно цветно чадърче в някоя от първите букви :)
 

Горе