SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Моля за рецензия на Nosach.com

muslim

Husein
http://www.nosach.com - Сайта е на един мой seo клиент, направих му го безплатно, понеже стария дизайн не изглеждаше добре (не се възприемаше сайта много на сериозно).

Стария дизайн може да видите на http://www.nosach.com/home.html, което е английската версия на сайта, която още не съм мигрирал към новия дизайн.

Има някой CSS3 глезотийки, които под някои браузъри няма да може да ги видите, като заоблените ъгли например.

Нещото което научих от този проект е, че не трябва да възлагате уеб дизайн на сериозен сайт на вашите половинки. Първо те винаги се отнасят с пренебрежение към него понеже ви го правят безплатно :), и второ, че ако не харесате дизайна и решите да го дадете за редизайн може да си навлечете сериозни неприятности, като лимит в леглото и т.н. (всичко това в кръга на шегата разбирасе).

Ще се радвам да споделите вашето мнение.
 
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Харесва ми :)
Много по добре от преди (естествено) ...

Между другото според мен няма голямо значение какъв ви се пада човека, който го прави. Важното е дали е добър в това, което прави. Едва ли вашият сайт ще се различава много много от останалите му проекти. А това че е безплатно, тук не е навредило много, така че ...

ЕДИТ: Все пак реших да дам и малко критика, че да има смисъл от коментара ми. Сайдбара ми изглежда малко тежък. Може би малко повече разстояния между отделните кутиики или нещо такова. Мисля че не би навредила и една рамка или сянка от двете страни на бялото. Може би:
#contentwrap{
border-left:1px solid #625643;
border-right:1px solid #625643;
...
}
Но и така е добре.
 
Последно редактирано:
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Ами, добре си модифицирал една моя WP тема ;)
Мисля, че цветовете на менюто нещо не пасват с цветовете от останалата част на сайта. Оранжеви, тъмно оранжеви или бледо кафяви ще си паснат по-добре според мен.
 
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Ами, добре си модифицирал една моя WP тема ;)
Мисля, че цветовете на менюто нещо не пасват с цветовете от останалата част на сайта. Оранжеви, тъмно оранжеви или бледо кафяви ще си паснат по-добре според мен.

Ейй как си я позна само :)! Иначе бях пробвал някакво кафяво за менюто, ама много кафеникаво ми стана, ама може пак да пробвам нещо.
 
Последно редактирано:
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Смених цветовете на бутоните но не и на търсачката, понеже там оранжево не ми допадна пробвах и нещо бледо, ако имаш конкретен пример, може да го пробвам да видим как ще изглежда.
 
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Може да пробваш нещо такова
 
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

ЕДИТ: Все пак реших да дам и малко критика, че да има смисъл от коментара ми. Сайдбара ми изглежда малко тежък. Може би малко повече разстояния между отделните кутиики или нещо такова. Мисля че не би навредила и една рамка или сянка от двете страни на бялото. Може би:
#contentwrap{
border-left:1px solid #625643;
border-right:1px solid #625643;
...
}

Може да пробваш нещо такова

Промените са в сила :), може да погледнете резултата и да коментирате.

Разстоянието между кутиите е неможе да е повече, защото текста на страницата е малко и ще остане много празно място, трябва да се мисли още текст.

Аз мислих да махна видеото от страничната колона (sidebar) и да го сложа в основния текст.

Един пиксел ми се губи някъде във footer секцията, изместено е повече на ляво, сега него трябва да потърся :).
 
Re: Моля за рецензия на Nosach.com

Пробвай бордера на бутоните от менюто да е този цвят: #524633. А за сайдбара може би да размениш менюто на клипчето и свържете се с нас. Но не съм сигурен дали ще стане добре, трябва да се пробва. Идеята е да се редуват тежка и лека кутиика, че това клипче до фейсбука, някак ми разваля лекотата на сайта. ;)

ЕДИТ: И ограничи броя на фейсбук приятелите до 10 да се показват само. Сега не се вижда долната част на кутииката и стои незавършено ;)
 
Последно редактирано:

Горе