SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Наказание от събмит в социалки?

velkoto

New member
Здравейте, колеги! Възможно ли е да се навлече наказание от гугъл при прекалено събмитване на статиите от даден сайт в социални мрежи? Примерно днес качвам 2-3 статии, всяка в 20-30 социалки, утре пак така и т.н.
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Ми сайта е на 5 месеца, а за описанията и заглавията ги сменях на всеки 5 социалки.
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

До 20-30 социалки на 1-3 дни е границата за едно URL. Имах няколко сайта, с наказания, но след 2-3м. се пооправиха :) А и зависи и от авторитета на социалките и от качеството на твоя сайт също ...
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Как стигна до 20-30 на ден ? :) Филтрите които си хванал /ако всъщност са били наказания / най-вероятно са с друга причина. Тази цифра дневно е минавана в N пъти за чисто нов сайт и песимизация не е имало. А прекалената употреба на еднакви заглавия и описания при събмит /където и да е/ просто не увеличава тежеста, което е различно.
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Според мене човека написал това, където и да си го чел е мнооооого далече от реалноста. А повтарянето на една .... да кажем измишльотина не я прави истина.

П.С. Аз и за гугъл прей в изпълнение сео мастери съм виждал, но не им е помогнало за класирането :)

П.П.С. Сео мастерите няма да ги назовавам, но ще ти дам адреса на църквата: http://www.thechurchofgoogle.org
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Ха, аз си направих преди месец един експеримент: една сателитка на два дни я бухнах в svejo и резултатът е че все още не е изгряла :D
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Ми незнам. Ама с една статия прекалих със социалките, събмитнах е в 45-50 БГ социалки и след като свърших, след 5 минути сайта ми стана неоткриваем в гугъл, по ключовите си думи. И така е вече трета седмица. Дали е от тва само мога да предполагам. Някакви идеи, съвети?
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Много мнения гледам, но някой има ли наистина голям опит в много масирани сумбити?

Едва ли аз съм най-големия субмитаджия, но съм провел около двадесет наистина големи субмита, и мнението ми е коренно различно от това което чета че пишете в тая тема.

Който го интересува, може да прочете: обосновал съм се преди известно време тук
 
Re: Наказание от събмит в социалки?

Много мнения гледам, но някой има ли наистина голям опит в много масирани сумбити?

Едва ли аз съм най-големия субмитаджия, но съм провел около двадесет наистина големи субмита, и мнението ми е коренно различно от това което чета че пишете в тая тема.

Който го интересува, може да прочете: обосновал съм се преди известно време тук

поддържам мнението (от линка) на web.seo
 

Горе