SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Наличието на нови ЛС-та да е по-видимо

scoobydoo

Know you can!
Здравейте.
Предлагам когато има непрочетено лично съобщение да се изписва с някакъв по-ярък цвят или нещо такова. Най-малкото поне фразата дето пише имате X непрочетени ... да е с червен цвят. Колкото по-видимо, толкова по-добре според мен.
Знам че сега ще кажете че има настройка за получаване на имейл при ЛС или на изкарване на попъп прозорче. Обаче идеята ми е не само аз да ги виждам по-добре, ами и другите хора да си виждат винаги личните, дори и да не са включили тези настройки.
Какво мислите по въпроса?
 
Последно редактирано:
Re: Наличието на нови ЛС-та да е по-видимо

След 4 години по вибюлетини и ти ще свикнеш, спокойно :)
 
Re: Наличието на нови ЛС-та да е по-видимо

Знам че сега ще кажете че има настройка за получаване на имейл при ЛС или на изкарване на попъп прозорче. Обаче идеята ми е не само аз да ги виждам по-добре, ами и другите хора да си виждат винаги личните, дори и да не са включили тези настройки.

Не очаквай скорошни промени.
 

Горе