SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Направете преглед на svejo.net

stanislavb

New member
Здравейте,

Ние от svejo.net имаме невероятно предложение за всички вас, които имате блог или сайт. Ако имате такъв, най-вероятно бихте желали да увеличите трафика към него. Това, което ви предлагаме ще ви донесе именно трафик и популярност.

Какво в същност е нашето предложение?
От ваша страна вие трябва да направите преглед на svejo.net и да публикувате статия за това на вашия блог/сайт. Статията трябва да е дълга поне 300 символа. Няма значение дали е с положително настроение или е само критика и пак критика. След като направите това, добавете линк към вашата статия в сайта ни и ни изпратете email на "contacts [at] svejo (dot) net". Ние от наша страна ще добавим линк към вас на началната ни страница (като тези на нашите партньори) - за период от 1 месец. Не забравяйте, че от това печелите популярност за вас и вашият сайт!

Благодарим предварително на всички, които решат да напишат малко градивна критика за svejo.net .

Бъдете свежи и усмихнати!
 
Re: Направете преглед на svejo.net

Разглеждал съм сайта ви. Повода беше ваше писмо за размяна на линкове. Останах с впечатление, че ми подхвърляте морков / а аз много моркови съм изял и ги разпознавам вече / .

И междудругото фразата "SVEJO.NET е най-посещаваният български Social Network сайт" е мноооooоого далечe от истината.

BTW. На доста места по форумите сте отворили теми. ;D ;D ;D
 
Re: Направете преглед на svejo.net

Аз честно казано немога да разбера какво имаш предвид под "подхвърляте морков".
 
Re: Направете преглед на svejo.net

ето ти набързо някои неща, които ми направиха впечатление. като цяло сайта е добре направен и навигацията е лесна, но:

- на доста места ползвате italics съчетан с малък шрифт - трудно е за четене
- хедъра и adsense-a заемат много място и избутват съдържанието прекалено надолу .. вижда се само една новина над фолда
- мисля, че е по-практично текста (описанието на линка) да е на едно ниво със заглавието, тоест да няма текст под кутийката с гласовете и бутона за гласуване, както е в digg
- при 'запаметяване' се изписва това: "опции: .:запаметено:." - не знам дали съм единствения, но тези .: :. истории са ми супер грозни и демоде.. до сега не съм видял сериозен сайт на който да ги има :icon_porc

аа, щях да забравя.. gama се пише gamma :buttrock:

успех.
 
Re: Направете преглед на svejo.net

ами размяната както е обявена е повече от добра - срещу един пост получаваш един линк :blacool
ако си бяха написали сами няколко материала които да дадат за публикуване щеше и да е по-лесно но това май е масова практика в БГ.
сайтове искат да напишат нещо за тях, а не дават готов и почти сдъвкан материал ... в резултат на което нито журналистите пишат нито блогърите правят copy/paste
 
Re: Направете преглед на svejo.net

Ще направя един кратък разбор на тема "Един морков през очите на един краставичар" :friday:

Части от майла до мен:

Мога да твърдя, че съм следил развитието на .... и
личните ми наблюдения са, че става дума за един качествен и развиващ се сайт.
Имам си статистики / private / и ги следя - следователно или критериите за развитие се разминават или ме ласкаят. Първото няма как да знае, а второто не ми допада.

Ние сме доста удовлетворени от постоянното развитие на сайта и увеличаващата
се аудитория.
- става дума за свежото.
За какво развитие говорим когато контента на един такъв сайт се прави от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, не от собствениците ?

Смятаме, че в дългосрочен план можем да увеличим трафика му / става дума за моя сайт / със завиден процент от сегашния, като дори увеличим organic трафика от търсачки като Google,
Yahoo!, AltaVista... и дори някои български.
Както може би знаете доброто прилагане на SEO (Search Engine Optimization) е
ключ към успеха на един сайт. Като разработчици на един от популярните
сайтове за Ruby on Rails ние сме уверени в успеха на нашия сайт и приложената
към него SEO стратегия.
Какви са тези фойверки които ми ги пускате? ;D

Размяната на хипер линкове към сайтовете ни няма негативен ефект и от
това могат само да спечелят и двете страни, вдигайки/подобрявайки Google намиранията
и статистиките не само на Google, но и на други сайтове предлагащи статистика и търсения.
Да, няма да има негативен ефект. Още днес ще напиша писмо до CNN.com за един линк на 1-ва страница. Нееее .... обърках се .... Директно ще им се обадя вместо да се мотаят да седнат да напишат една статия за мене, да я публикуват, и ДА си СЕДИ ТАМ. А аз като пич ще им сложа едно линкче в долен десен ъгъл за 1 / един месец / . На тях няма да им навреди .... както и на мене. :buttrock: CNN.COM -
Не забравяйте, че от това печелите популярност за вас и вашият сайт!

SVEJO.NET е най-посещаваният български Social Network сайт
А това ме разби, егати критериите имате със 150 човека дневно ::)
Аз съм започнал сам с 14 човека на ден, дори и след NN% увеличение не смея да твърдя неща от типа на
най-посещаваният български Social Network сайт

P.S. С вас МНОГО се различаваме в гледните си точки.
 
Re: Направете преглед на svejo.net

biks, останах с впечатлението, че с този твой разбор на тази "странна" тема искаш да ни се подиграеш по някакъв начин. Браво, Успех, Много сме накърнени, особено аз. Извинявай, че сме уважили твой труд и сме ти изпратили майл.

Вижте хора, тъжно ми е, че има такива хора. Вместо да инвестира времето си и да направи нещо градивно, той ще хейтва по форумите. Но, хора всякакви. Успех ти пожелавам, biks, в каквото си подхванал да се занимаваш.

А дали svejo.net е най-популярният по рода си сайт - за мен е така. Вместо всеки да се изсмива и да казва, че не е, моля ви, найстина ви моля дайте ми един еквивалентен, които е по-посещаван. Сигурно има, но аз незнам и съответно за мен това което казвам е вярно.

Благодаря за отделеното време.
 
Re: Направете преглед на svejo.net

Станислав, не изкривявай нещата !!! Не ти се подигравам. Започнали сте нещо, движите го, действате - браво ! Това което е много неприятно е, че го представяте по неособенно коректен начин / поне според мен, не искам да ангажирам никой с моето мнение /. Формирали сте си поканата за партньорство по един много интересен начин много близък до "кон за кокошка" - цитирам един от колегите.

Без да навлизам в нонсенс дискусия ще добавя, че като съм търсил партньорство не съм си заключвал брояча, не съм обещавал 10000000 посетители на партньорите ми от мен, и не съм им разтягал локуми.

И таква апели от типа Вижте хора, ... и т.н. ги прескочи и започни да казваш нещата 1:1 ЕДНО КЪМ ЕДНО когато търсиш партньори дори и с 14 човека на ден. Ще ти помогне и ако се замислиш КАК ТИ ДА БЪДЕШ ПОЛЕЗЕН НА ТВОИТЕ ПАРТНЬОРИ ?

P.S. Отделих време за да напиша този пост специално за теб. Това е мнението ми 1:1 - в прав текст.
За мен тази тема е приключена. Дано да ти е била полезна.
 

Горе