SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest

borislav123

New member
Колеги,

на какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest - подсказките в полето за търсене

пиша УРЛ на клиент, сайта излиза доста добре в SERP , а в suggest не излиза въобще, дори като го пиша 1 към 1

а излиза западен сайт

suggest-Untitled-1.jpg

P.S.

Търся от България, логнат съм, а ми вади западен сайт, който никога не съм посещавал .....
 
Последно редактирано:
Re: На какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest

Целта ти трябва да е да накараш хората да търсят бранда, а не домейна. След което Гугъл ще подсказва бранда, при достатъчно търсения. Именно по търсенията търсачката разпознава, че даден сайт е бранд. А това както знаеш е голям фактор вече.
 
За: На какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest

За: На какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest

Това е много относително. Поне за мен. Има случаи в които показва и такива, когато не показва. Изпробвал съм различни начини и най-вече разликата е при браузери, интернет, до това какво гугъл прави в момента. Най-често съм забелязал, че отпада, когато нещо съм павил по индекса и въобще, като цяло. Сега примерно потърсих думата музей и не излиза. Значи или няма бранд или няма търсене. Има и още една разлика, това дали като напишеш Мадона и отдолу ще е бяло и това да ти изреди всички страници, свързани с Мадона. Общо взето само машината си знае.

ПС сега пробвах и при някои думи показва подстраници, при други нищо.
 
Re: На какъв признак се показват нещата в Гугъл suggest

Целта ти трябва да е да накараш хората да търсят бранда, а не домейна. След което Гугъл ще подсказва бранда, при достатъчно търсения. Именно по търсенията търсачката разпознава, че даден сайт е бранд. А това както знаеш е голям фактор вече.

Васко, прав си, ама клиента иска и по домейн Гугъл да го подсказва :)

иначе вече се побрандира
 

Горе