SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

koinov

New member
Наскоро закупих домейна, стори ми се доста добро име за сайт. Възможностите за развитие на този домейн са много - видео клипове, туристически портал, сайт за музика или сайт за отдих на нестандартни места. Струва ли ви се подходящо да се ползва домейна за такъв сайт или за нещо по-иновативно?
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Сайт за отдих и туризъм ще е супер, но го направи на английски език и го насочи към чуждата аудитория, която иска да си почива в България.....
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Написах Chill in Bulgaria и резултатите бяха само преводачи и нищо свързано с туризма и почивки в България....
 
Re: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Прахчета против простуда.. :D
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Сайт за отдих и туризъм ще е супер, но го направи на английски език и го насочи към чуждата аудитория, която иска да си почива в България.....
И на мен ми хареса тази идея.
 
За: Re: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: Re: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Прахчета против простуда.. :D

Мога да го пробвам за сайт на фармацефтични продукти :D
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

На мен ми прилича на чили люта чушка ;)
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Аз бих го използвал за сайт за почивки или chillout music
 
За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

За: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Тая тема малко стана като израза "На това хубаво копче, трябва да му ушием балтон". Почвате нещо без ясна визия какво изобщо ще бъде. Домейна е кратък и лесен за помнене - единственото му преимущество пред останалите е, че може да се брандира лесно. Иначе не е нищо особенно, нито е авторитетен, нито присъства в индекса.... общо взето си на кота "0".
 
Re: На какъв сайт според вас отива домейна CHILL.BG???

Наскоро закупих домейна, стори ми се доста добро име за сайт. Възможностите за развитие на този домейн са много - видео клипове, туристически портал, сайт за музика или сайт за отдих на нестандартни места. Струва ли ви се подходящо да се ползва домейна за такъв сайт или за нещо по-иновативно?

След като си дал 50+ лв за нещо и не знаеш за какво да го ползваш, съвсем спокойно можеш да го оставиш така. Майната им на парите...
Иначе името не е абсолютно нищо особено, а с .bg още по-нищо особено...и да става за всичко, но кво от това?
 

Горе