SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Неиндексирани статии

Здравейте, имам следния проблем. Последните четири статии, които добавих в сайта си (най-старата от които преди около повече от месец), така и не излизат в резултатите на Гугъл (при търсене по заглавие или URL)... Статиите са добавени в sitemap, направил съм Fetch as Googlebot с резултат "Успех", но няма промяна... Интересното е, че други материали (не статии), добавени или променени например преди 7-8 дни, са индексирани.
На какво се дължи това според вас и има ли начин тези статии да бъдат индексирани?

Поздрави.
 
За: Неиндексирани статии

За: Неиндексирани статии

На т.н. Sandbox или Г. праща твоите резултати доста назад, понякога ги игнорира дори по точно заглавие, същевременно забавя обхождането за нови статии с дни и седмици и всичко това поради това, че ти е плеснало някакво измислено от него наказание. И аз имам такъв сайт, но и не се стремя много да го вдигам, може да се възстанови сам след поредния ъпдейт на алгоритмите при търсене. С повече пинг от различни места, пускане на нови уникални статии и промяна в ключовите ти думи. Общо взето продължавай си по старому. Почти никой не може да ти помогне, а само да те насочи с нещо недоказано.
 
За: Неиндексирани статии

За: Неиндексирани статии

Дай ми линкове - може да успея да ти помогна като инструктирам бота да ги обходи по-често.
 
Re: Неиндексирани статии

Това, че не излизат в резултатите от търсенето, не означава че не са обходени от бота. "After your content get crawled it ‘may’ be indexed. Before indexing Google want to make sure that your content is worth it. Sometimes they are not..." Предполагам някакво наказание....
 

Горе