SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не го вярвах, но...

Sp0oN

Anno Zero LTD
...все пак ще споделя:
Едно нещо се вижда добре под IE7, но се чупи под мозилата ?!?! :eek:
Пробвах да реша проблема със CSS, със Table, със див ... с нищо неще ...

сайтът е www.autobg.org, проблема е, че под ИЕ изкарва логин панела както трябва, в средата под лентата отгоре, а в мозила го изблъсква в дясно ...

сълюушън ? :eek:
 
Re: Не го вярвах, но...

И при мен е ок - firefox 2.0.0.12.
То с таблица няма начин да не стане, въпроса е защо с div-ве има проблем, и то при firefox-а, ако можеш покажи варианта с div-вете.Да видим къде е проблема.
 
Re: Не го вярвах, но...

Йеееееееееееееееееееееееееее
явно ми е било от кеша :cool:

Сега ще пробвам пак с див-овете ... да видим какво ще нацапаме, ако не се получи, поне знам, че тоя вариант вече бачка...
 
Re: Не го вярвах, но...

ето див-а който ползвам:
Код:
.userloginpanelCB {
	background-color: #FFFFFF;
	background-image: none;
	background-repeat: no-repeat;
	background-position: center;
	width: 800px;
        height: auto;
	visibility: visible;
}

сложил съм за бекграунд, че после си мисля да го направя като "езиче" от горната лента, да ми е готово... цвета е FFFFFF да видим дали работи ...

edit: Добре сега, стои в центъра, ама бекграунда не е бял ?! някой ще тества ли и от другаде, аз от тук го видях през ИЕ7 и ФФ (2)
 
Последно редактирано:

Горе