SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

martinessko

New member
Здравейте, от няколко дена, като се пробвам да пусна линк от сайта ми във Фб страницата си ми излиза без снимка, заглавие и т.н. излиза ми само линк. Възможно ли е да са ми сложили някаква забрана на сайта или се дължи на друго. Забелязах че плъгина ми за ФБ коментари дава грешка - ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Пеликаните в Сребърна вече си имат поколение | Новини от Силистра | Силистра днес е недостъпен. И преди ми се е случвало, но само за няколко часа.
Имате ли някакви идеи, че е много кофти така, особено за трафика.

Благодаря предварително.
 
За: Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

За: Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

Кой плъгин си взел да използваш?
 
Re: Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

На пръв поглед не се вижда проблем. Остава вариантът нещо да блокира бота на Facebook да парсира страници от сайта ти. Виж в логовете какво се случва.
 
За: Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

За: Не мога да публикувам линкове от сайта ми във Facebook. (не се визуализират)

При мен се публикуват, само че излизат на моята стена на профила и не се виждат от дргите. Влез в чата н форума и ще видиш тема за това. Пуснал съм скрипта, който показва всичко. Снимка не ти се показва, защото ти се отваря бавно сайта.
 

Горе