SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

MartiG

New member
Здравейте,
имам следния проблем с този сайт. Всички оферти на едно място - Oferto.bg

Опитвам се да направа XML ( тук Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator ), който да изпратя до гугъл през гугъл уебмастър, но XML-а ми захапва само трите оферти горе + линковете във футъра към контакти, как работи и т.н. Останалите не ги засича. Може ли да ми кажете от какво се получава това и как евентуално да го отстраня?

Всякаква помощ е добре дошла. Благодаря Ви!
 
Re: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

Щото генератора не може да хване нещата, генерирани през jQuery-то
 
За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

Как би могъл да се реши проблема? Гугъл очевидно не иска да индексира другите оферти, без да изпратя XML с линковете.
 
За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

Задай опцията, че всеки ден се променя информацията ти в сайта за sitemap генератора.
 
За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

Успях да направя динамичен XML сайтмап и го изпратих през Google Web Master. Зададох го и в robots.txt. Надявам се сега да е ОК :)
 
За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

За: Не се индексират страници и XML Creator-а не ги захапва

Дай линк къде го направи, защото аз имам затруднения и не се одобрява, когато е xml.
 

Горе