SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новата услуга на Lapni.bg

lapni.bg

New member
Уважаеми Колеги,
С радост искам да ви съобщя, че днес 29 Май 2012г. Lapni.bg даде старт на своя нов проект BigBenShop.bg

image001.jpg


Kакво е BigBenShop.bg ?
BigBenShop.bg е E-Commerce платформа, която дава възможност на потребителите да пазаруват дрехи, обувки и аксесоари от най-големите и реномирани магазини в Англия с до 90% отстъпки. Наши партньори са SportsDirect.com , ASOS.com и MandMDirect.com .

Как работи BigBenShop.bg ?

Платформата комуникира директно с нашите партньори. Всички продукти, които се предлагат, са идентични с тези от сайтовете на английските магазини, включително снимки, информация и цени. При поръчка всеки потребител заплаща реалната стойност на продуктите, идентична с тази от английските магазини, като заплаща на BigBenShop.bg единствено доставка до България.

Какво предлагаме ?

Присъединете се към нашата афилейт програма, като ние ще ви изплащаме 3% от стойността на всяка реализирана продажба. За целта можете да се регистрирате се на bigbenshop.bg/affiliate/ - Печелете от нашия сайт
Моля, при въпроси не се колебайте да се свържете с мен.

С Уважение,
Камен Павлов
E: kamen@lapni.bg
M: 00359 887 67 55 52
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Новата услуга на Lapni.bg

Доколкото разбирам идеята е ние плащаме на вас вие плащате на спортс директ ? Колко горе долу е вашата комисионна или доставка от Англия понеже от сайта не можах да раазбера
 
За: Новата услуга на Lapni.bg

За: Новата услуга на Lapni.bg

комисионата на афилейта е 3% от стойността на поръчката която не включва доставка
например ако потребител поръча стока за 100 паунда и бъде препратен от ваш afilliate линк ние ще ви изплатим 3 паунда
 
За: Новата услуга на Lapni.bg

За: Новата услуга на Lapni.bg

Безплатна доставка

Само сега от 19.06 до 19.07 2012 година
Пазарувай Любимите си марки Дрехи, Обувки и Аксесоари от най-големите магазини в Англия с до -90% отстъпки !
ви дава възможност за Безплатна доставка от SportsDirect, MandMDirect и ASOS

Какво трябва да направите?

1 Да напишете публикация във вашия Блог или Форум

Публикацията да съдържа:

Снимка на избран продукт, текст с дължина поне 500 знака и линк към BigBenShop.bg

2 Да въведете линка с вашата публикация по време на поръчката.

Пазарувай Любимите си марки Дрехи, Обувки и Аксесоари от най-големите магазини в Англия с до -90% отстъпки !
 
Последно редактирано от модератор:
За: Новата услуга на Lapni.bg

За: Новата услуга на Lapni.bg

Да споделя и моя опит с BigBenShop - измамата.com
Направих си регистрация, поръчах стока. След 1 седмица се обадих да проверя какво става със стоката. Оказа се, че човекът, който вдигна телефона не е направил никаква поръчка. Тепърва поръча това, което исках. Оправда се, че парите не били пристигнали. Плащането беше ePay.bg - където се вижда до 2 минути.

Както и да е след още 14 дни се обаждам да видя какво става с поръчката и се оказва, че половината неща, които съм поръчал няма да пристигнат, защото били свършили....., а телефонистът се държеше изключително арогантно по телефона. Няколко пъти ми отговори, че не го интересува и ако имам проблеми да се обърна към шефа му. Поисках ми имената за да се оплача на шефа му, че има служител, който не го е... за бизнеса и тогава г-н Телефонистът ми затвори.

Писах им и във FB - и там никакъв отговор.

В крайна сметка стока не получих. Парите остават във виртуален портфейл и не можеш да ги си вземеш.
Според общите условия при поискване могат да ти ги върнат по банкова сметка. Вече повече от месец чакам да ми върнат 25 лева.

Никога не поръчвайте от тях. Измислили са хитра система да ви вземат парите - стоката се е изчерпила и парите остават във вуртуалния портфейл.

А що се отнася до афф системата им - от един месец ми показва една и съща статистика - 22 днес, 22 миналата седмица, 22 през цялото време.

Предприел съм необходимите мерки за да си търся правата.

Ще пусна мнения и във всички форуми къде си представят услугата, за да знаят хората, че това е scam.

@lapni.bg ако толкова сте закъсали за моите 20 лева кажете. ще ви подаря още 20 за да не умрете от глад
 
За: Новата услуга на Lapni.bg

За: Новата услуга на Lapni.bg

Оплачете се в комисия за защита на потребителите. Те ще си свършат работата. http://kzp.bg/
 

Горе