SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова версия на link: в Jabse

plamensl

New member
Здравейте,

От днес имам нова версия на link: в Jabse
Показва по 1 входящ линк от сайт, подредени низходящо по Jabse PageRating, показва и общия брой входящи линкове ( заедно с повтарящите се )
Пример : link:searchengines.bg - jabse.com : българска търсеща машина, търсачка, портал, интернет каталог и директория - търсене в български сайтове
Резултати от търсенето на: link:searchengines.bg Всички входящи връзки : 23489 Връзки от различни сайтове : 167

Какви допълнителни функции биха били полезни ?
Брой линкове от уникални домейни ?
От уникаlни IP-та ...
 
Последно редактирано от модератор:
Re: За: Нова версия на link: в Jabse

Re: За: Нова версия на link: в Jabse

При link:abv.bg пак не показва резултати :(

Пробвай с link:www.abv.bg

Нещо не хваща редиректите, което не е проблем, просто трябва да е към точния домейн, който ни интересува.
 
Re: Нова версия на link: в Jabse

Преди около два месеца /всъщност май повече/, един мой сайт беше временно спрян поради надвишаване на ресурсите. Проблемът бе решен за 48 часа и сайта си възобнови работата. Само че наскоро забелязах /понеже конкурентите имат доста линкове от jabse/ че там ми стои ЕДИНСТВЕНО страничката със www xxxxxxxx/cgi-sys/suspended.cgi Нищо друго не се индексира.. Предполагам, че е функция на системата с цел пестене на ресурси да спира индексациите след откриване на подобен род страници..
Как обаче да вкарам отново сайта вътре?
Сайтът е сравнително добре посещаван - към 2-5 000 посетителя дневно и гугъл ме индексира почти мигновено..
 
За: Нова версия на link: в Jabse

За: Нова версия на link: в Jabse

scoobydoo проблемът наистина е с редиректнатите страници и ще го оправя скоро. За АПИ - ако имаш интерес ще направя. Как би го използвал и какъв формат ти е удобен - php масиви , xml, json ...

KALOS прати ми сайта на лично да погледна какво става.
 
Re: Нова версия на link: в Jabse

Проблемът, който споделих е решен благодарение на plamensl

Благодаря за проявената отзивчивост.
 
За: Нова версия на link: в Jabse

За: Нова версия на link: в Jabse

Да сега става.
Друга идея: Показва ми като беклинк вътрешни страници от сайта. Но само някои (което е странно). Може ли да се изключат по някакъв начин някои домейни примерно с команда link:abv.bg -abv.bg да показва всички външни линкове (без от страници в abv.bg).
 
За: Нова версия на link: в Jabse

За: Нова версия на link: в Jabse

plamesl, благодаря Ви за усилията за равиване на този ресурс. Изключително полезно! Мога ли да помоля да дава като информация и анчора на линка? И ако може достъп до API и условия за плащане, ако е платено.
 

Горе