SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова директория за статии - авто тематика

trion

New member
Здравейте, като за последен ден от годината искам да пусна нещо забавено много във времето, не се занимавам активно с такива неща, а само като хоби.

Закупих един домейн свързан с автомобили и мисля, че на някой може да бъде полезен, на мен към момента не :) освен, че карам Ситроен :)

citroen-bg.net

Това е домейна, не съм правил нищо особено по него, добавил съм един плъгин "All in One SEO Pack", но в последствие видях, че вече има включен google+ и изключих този marto.lazarov.org/plugins/google-plus-authorship за да не стават бъгове.

Ще се радвам на всякакви съвети как този сайт може да стане по-добър и да ви бъде полезен, ще гледам коригирам нещата максимално бързо и с времето ще пусна още една директория за архитектура и дизайн (не, че не е пусната, просто домейна не е събмитван никъде и не е атрактивен в този си вид)

Весело посрещане на новата година :beer:
 
Re: Нова директория за статии - авто тематика

Не искам да навлизам в офтопик, но домейн съдържащ ТМ е предпоставка да бъде отнет.
 
Re: Нова директория за статии - авто тематика

Това е бившият домейн на клуб Ситроен, те си купиха .бг и този го оставиха да се дропи, странно защо.
Просъществувал е така доста години, и не са имали проблем със собственика на марката, но знае ли се...
 
Re: Нова директория за статии - авто тематика

Честита Нова Година :)

Да, от клуба имат добри отношения с автомотор, аз лично не смятам да се правя на интересен, ако считат, че им нарушавам правата :))) да го взимат ...

НО, ако все пак на някой може да му послужи за нещо, да заповяда.

Имам едно питане, в момента не могат да се вмъкват картинки от гост авторите, това с плъгин ли се разрешава или по друг начин?
 
За: Re: Нова директория за статии - авто тематика

За: Re: Нова директория за статии - авто тематика

Честита Нова Година :)

Да, от клуба имат добри отношения с автомотор, аз лично не смятам да се правя на интересен, ако считат, че им нарушавам правата :))) да го взимат ...

НО, ако все пак на някой може да му послужи за нещо, да заповяда.

Имам едно питане, в момента не могат да се вмъкват картинки от гост авторите, това с плъгин ли се разрешава или по друг начин?

Плъгин за Wpress
 
Re: За: Re: Нова директория за статии - авто тематика

Re: За: Re: Нова директория за статии - авто тематика

Благодаря :)
 

Горе