SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

  • Да, определено

    Votes: 0 0.0%
  • Незнам, може би

    Votes: 0 0.0%
  • Не, максимум бих дал, 300 лв

    Votes: 7 100.0%

  • Общо гласове
    7
  • Poll closed .

kozhuharov

New member
Привет, търсих с търсачката по темата, но нищо не излезна...
Та, това е новината...: "Нов сайт на Агенцията по вписванията дава информация за собствеността на имотите"

Любопитното по темата е че:
"За разработването на интернет страницата правителството отпусна 30 хиляди лева. Сайтът ще предоставя цялостна информация за чуждите физически и юридически лица за реда и условията за придобиване и управление на недвижими имоти у нас, компетентните органи и процедури. Той ще осигури онлайн обслужване на чужденците, както и възможност за препращане на получени сигнали до компетентното ведомство."

Ето и линк към струващия поне 30 000 лв сайт с точно толкова адекватен домейн:
Добре дошли


Любопитни са ми коментарите ви, аз ли се заблуждавам нещо или...?
 
Re: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

Голям смях колеги, от 80 видели темата само двама са взели участие, като са гласували...третият глас е мой.
Страх ли ви е, или просто ... не ви интересува, което би било жалко...
Явно прагматизма взима своето, но и така да е.
Поне гласуването е анонимно....
 
За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

Имаше такава тема вече. В крайна сметка всички разбраха, че е wordpress и ползват framework-a на чужда тема.
 
За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

Имаше такава тема вече. В крайна сметка всички разбраха, че е wordpress и ползват framework-a на чужда тема.

Joomla 1.5
И както казах и преди - ако имах връзките аз да го правя - щях да ги обруля поне 90 000!
Не ми пука, че са от парите на данъкоплатците. И аз плащам данъци и нищо не виждам... Ако можех - щях да си ги избивам по какъвто начин намеря.
 
За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

За: Новият сайт на агенция по вписванията - 30 000лв

Определение за корупция:
Далавера, в която не участваш.
 

Горе