SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новия чек кацна

Re: Новия чек кацна

Ами сайта ти е създаден за потребители говорещи български. Съответно АдСенс изобразява главно реклами таргетирани към тези потребители. Разбира се, ще се показват и реклами на други езици, според гео-положението на потребителя. Ако някой от UK или Япония отвори сайта ти ще има и реклами на английски или японски, покрай тези на български.

Но езика/гео-насочеността на сайта мисля са приоритетни пред гео-положението на потребителя.

Поне на моите сайтове съм забелязал, че е така.
 
Re: Новия чек кацна

Ще показва реклами на други езици ако някои е дал всички страни и територии и твоя сайт е с тематика като неговата реклама иначе ако доидат хора с англииско ип на сайтати ще виждат англииските реклами предполагам сте виждали рекламите на двата форума по чуждите сайтове
 
Re: Новия чек кацна

Е и аз да се похваля
Вчера кацна и моя първи чек, е вярно че е само xxx долара.
Надявам се за напред да се увеличават.
 
Последно редактирано:

Горе