SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

TZahariev

Senior Member
Последно редактирано:
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

аз повече информация на този линк не видях... преведено и преразказано изказване на Мат не се брои
айде постарай се малко повече де. тука не е свежо
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

аз повече информация на този линк не видях... преведено и преразказано изказване на Мат не се брои
айде постарай се малко повече де. тука не е свежо

Човека си има личен блог и може да пише за каквото си иска, това дали ти харесва или не е друг въпрос.
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

На мен ми е все тая какво някой ще пише в блога си стига да не ми поства подвеждащи линкове да ги кликам
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

Човека си има личен блог и може да пише за каквото си иска, това дали ти харесва или не е друг въпрос.

А това дали на тебе ти харесва какво е написал flasher пък е съвсем друг въпрос. Хайде съсредоточете се по темата. Ако някой има да сподели know-how или experience нека го направи. Голяма част от хората тук имат англоезични сайтове порязани от пингвина миналата година. Може да споделят как е сега след последния ъпдейт.
 
Re: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

Това са ръчни наказания. Няма да са много засегнатите.
 
Re: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

Чистката става все по-сериозна....
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

flasher@ , така ли аз пък си мислех, че е свежо. Значи някой си интелигент като тебе, може да пусне тема и да прасне един линк към Search engine land, където Бари е писал и е разгъвал лукуми, когато става въпрос за български източник пищиш! аре в лево!
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

Ще помоля спора да продължи чрез системата за лични съобщения. Ляво, дясно или лясно не ме вълнуват, не превърщайте форума в детска градита. За подобни словоизлеяния си има teenproblem. Разберете се на лично и излезте с общо становище дали темата да се заключи и да се премести на едно рециклично място или да остане отворена за дискусия и ще пишете в нея за "снабдяване" с "натурални" линкове.
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

OK s1yf0x прав си, извинявам се ако съм реагирал остро. Както и да е. Та по темата един от моите сайтове в средно конкурентна ниша вчера направи странен скок с 10 позиции. Пуснах проучване на конкуренцията с ахрефс за 5$, който чете блога на Андрей, знае за какво говоря (да не пускам линк;)) и бяха бесните сапеджии. Та това ме навежда на мисълта, че може и да е ефект от действията на Кътс и компания.
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

след като се опитваш да си рекламираш блога поне дай линк към нещо струващо си четенето и кликането към него. в тази "статия" няма нищо ценно.

обратно на въпроса. какво разбира Мат под мрежи предаващи PR. може да е сапе ама може и да не е. има доста така наречени High PR Networks

според мен промяната не е само от такива мрежи. аз имам разместване на няколко сайта, които нямат никакви линкове към тях. нещо пингвино-подобно е минало предните няколко дни
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

OK s1yf0x прав си, извинявам се ако съм реагирал остро. Както и да е. Та по темата един от моите сайтове в средно конкурентна ниша вчера направи странен скок с 10 позиции. Пуснах проучване на конкуренцията с ахрефс за 5$, който чете блога на Андрей, знае за какво говоря (да не пускам линк;)) и бяха бесните сапеджии. Та това ме навежда на мисълта, че може и да е ефект от действията на Кътс и компания.

Това за сапеджиите нещо не го разбрах, може ли да обясниш по-подробно какво се е случило.
 
За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

За: Нови наказания за линк мрежите предаващи ПР

Ами братле, странен скок в една от нишите ми, поръчах си о fiverr, анализ на конкурентите, които съм задминал и видях, че гъмжат от руски линкове.
 

Горе