SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

icn.bg

New member
Здравейте приятели,
Бихме искали да представим на Вашето внимание 2 актуални новини, които може да Ви се сторят интересни. Първата касае нови параметри за VPS, които ICN.Bg стартира от 13.09.2010г, а втората е за новите опции и комисионни по Affiliate програмата ни.

От 13.09.2010г. са валидни новите по-високи параметри за VPS услугите предлагани от ICN.Bg.
Tази стъпка е в част от дългосрочната ни стратегия за развитие на професионалните хостинг услуги в България.

В последните месеци забелязахме изключително голям ръст при използването на Виртуални частни сървъри за бизнес и лични нужди. Това бе и причината да предложим на първо място 2 алтернативи за виртуализация - XEN и OpenVZ.
С внедряването на все по-нови и иновативни технологии имаме възможност постоянно да завишим параметрите на услугите, без това да се отразява на крайната и цена на продуктите ни.

В VPS секцията на официалната ни страница ще забележите и някои новости.
Еднa от тях са новите допълнителни шаблони, които предлагаме при инсталация и преинсталация на Виртуални сървъри. В тях са включени доста специфични софтуери, които обикновено са трън в очите на много администратори.
Като нов допълнителен параметър се отличават и услугите "Безплатен отдалечен MAIL server" и "Load balancer", две изключително полезни услуги.

Парамтрите са завишени с над 65%, като най-ниският план VPS1 стартира от 640 MB DDR3 ram, 28 GB пространство и двойно повече трафик(4000GB), а цената се запазва на 48.00 лв./м с ДДС.

От новите параметри могат да се възполват както нови, така и настоящи клинет на компанията.

За тези които желаят да поръчат услугата за по дълъг период сме предвидили и обемни отстъпки:
15% отастъпка при 6 месечна поръчка или подновяване с код Vps6M
20% отастъпка при 12 месечна поръчка или подновяване с код Vps12Mo
 
Последно редактирано:
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

А преместването на един VPS при вас може ли да бъде извършено от Вас? В смисъл - файлове, бази ... всичко?
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

Разбира се, независимо дали преминавате от друг доставчик или от друг
тип услуга към нас, ние можем да мигрираме цялото приложение, като след
това изпращаме временен линк за достъп, за да се убедите, че всичко
работи коректно и след това пренасочваме домейните.
Ежедневно го правим и сме се сблъсквали с какви ли не системи, до сега
не сме срещали непреодолим проблем :)
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

Първия сайт (който аз виждам), в който пише нещо за процесорите при виртуалните машини - похвално.
И все пак - какви са процесорите, понеже едно ядро е малко многозначително (съжалявам ако го пише някъде, не съм чел всичко признавам. :D)?
Благодаря.
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

" спам от първия пост + темата е за 'пазар' "

Да поясня, че колегите от ICN.BG изрично питаха дали могат да обявят промоциите тук. Според мен темата си е точно за "Хостинг и домейни", защото всеки интересуващ се от закупуване на хостинг би търсил точно в този специализиран суб-форум.

М-у другото, форумът държи политика на отворени врати към всички хостинг доставчици в БГ и всеки е добре дошъл да публикува промоции, купони, ъпгрейди и прочие. Надявам се сте го забелязали и сте се възползвали.

От ICN не са от вчера във форума, но за да излизат тези промоции от официален канал се регистрираха с ник "icn.bg", за което пак изрично питаха, именно с цел публикациите им да не бъдат интерпретирани като "спамене".

Надявам се разбирате, че всеки тук печели от това купони и отстъпки да бъдат публикувани във форума, особенно от сериозните хостинг компании.

/peace
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

" спам от първия пост + темата е за 'пазар' "

Да поясня, че колегите от ICN.BG изрично питаха дали могат да обявят промоциите тук. Според мен темата си е точно за "Хостинг и домейни", защото всеки интересуващ се от закупуване на хостинг би търсил точно в този специализиран суб-форум.

М-у другото, форумът държи политика на отворени врати към всички хостинг доставчици в БГ и всеки е добре дошъл да публикува промоции, купони, ъпгрейди и прочие. Надявам се сте го забелязали и сте се възползвали.

От ICN не са от вчера във форума, но за да излизат тези промоции от официален канал се регистрираха с ник "icn.bg", за което пак изрично питаха, именно с цел публикациите им да не бъдат интерпретирани като "спамене".

Надявам се разбирате, че всеки тук печели от това купони и отстъпки да бъдат публикувани във форума, особенно от сериозните хостинг компании.

/peace

Ако мога да вмъкна само, че Вие като потребители трябва да се радвате, че се вижда една тенденция в която българските фирми почват да правят все по-често отстъпки и различни промоции. Това се отразява директно на вас :)
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

@BornToDrink Сървърите, на които се разполагат клиенти, са с процесори Intel(R) Xeon(R) CPU модел 5620 и 5680, като и модели с Intel(R) Xeon(R) CPU Core i7.

Имайте предвид, че хардуера постоянно се обновява и излизат нови модели процесори, така че е нормално да има както клиенти на по-стари модели процесори, така и на най-новите масово използвани сървърни процесори от Intel.
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

аз съм доволен потребител на 2 VPS-a :). препоръчвам OpenVZ виртуализация :)

единия ми VPS е на

Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz :)

доста се потрудиха всички във фирмата докато ми угодят. просто чудесно.
препоръчвам.
 
Re: Нови по-високи параметри за VPS услуги от ICN.Bg

В зависимост от потребностите всеки потребител може да избере различна виртуализационна технология XEN или OpenVZ

аз съм доволен потребител на 2 VPS-a

Благодарим Ви за отзивчивите думи. Екипа ни се старае да задоволи всички клиентски изисквания.
 

Горе