SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нови промени в Easytrader от Март

Re: Нови промени в Easytrader от Март

А, къде беше преди това?

не знам:)

Прочетох техните изисквания и сайта отговаря за погорното ниво:)

2500 3000 посещения дизайна си е мой занимавам се със сайта.

Попитах ги да видим кво ще отговорят
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Аз се надявам място да влезне в Premium Sites.
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

И при мен няма промяна.
Сигурно утре ще се види какво ще става,че покрай тея празници!:D
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

аз днес попитах каде е бглаф и казаха че е в екстреме не знам защо :)
спок и мои сайт попада май в тази категория въпреки че има над 1000 посещения дневно и че досега беше интерактивен сайт :) но утре ще видим
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Аз се надявам място да влезне в Premium Sites.
Без платена метрика - едва ли ще стане.
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Абе слушам говорите за метрика, прочетох и за някакаква метрика в ИТ.. ама ко значи ?
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Ето и отгова от администратор :)

както Ви писах, това е разделението на този етап. Това не е окончателното разпределение на сайтовете по групи и ще има корекции във времето.

Надявам се скоро да ме преместят там кадето ми е мястото
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

спок и мои сайт попада май в тази категория въпреки че има над 1000 посещения дневно и че досега беше интерактивен сайт :) но утре ще видим

И аз се присъединявам към групата . Много ми е чудно как правят разделението, защото определено имам над 1000-та посещения дневно .

Както и да е, пак ще е по-добре от БГ Адсенсе
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Каде виждате че сайта Ви в в една от новите групи ? Аз не видях промени, а за саит с 13к средно на ден, как така ме пропускат ... хъх.
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Ами отиваш на реклами , одобрени и там си пише рекламодателите какви са. Така за първи път разбрах къде съм, но ако имаше промяна при теб щеше да го осетиш с приходите
За мене тези промени не са в + за сайтовете поне за мойте !
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Е на мен всички програми (мои сайтове) ми показват Hotshopa, като Extreme. Това значи, че всичките ми сайтове са .. в Extreme групата ?
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

И според мен това не е критерии защото и аз се надявам за нещо повече. Но ще видим и утре...
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Никога не сам пробвал изитрейдър. Имам няколко въпроса :

Имат ли ограничения за броя на показвани реклами, както адсенс.
Рекламите им като адсенс ли са ? ,
т.е интересува ме 160x600 и 338x280 дали са с текстови връзки или ще ми набият само картинни реклами и колко плащат на клик
 
Re: Нови промени в Easytrader от Март

Здравейте на всички,
Аз също мога да кажа че за мен промените на този етап не са позитивни. Не е проблем, че има такова разделение, а по скоро липсата на рекламодатели. Ако някой е доволен от новото разпределение ще се радвам да сподели с нас.
 

Горе