SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новото лого на България

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

В някои от тези проекти по разните му там оперативни програми се консумират някакви страхорни пари за съмнително скъпи 'продукти'

сигурно е че някой/лко без дори да си е мръднал пръста са получили по-голямата част от сумата под масата

Тъжна история за честните бачкатори ...
 
Re: Новото лого на България

Трябваше една калинка да сложат и толкоз :)
 
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

Това не е сериозно предполагам, защото такова лого , евентуално мога да си сложа на сайт за плод и зеленчук в начален стадий, ако няма повече от емнайсе уникални на ден, за да не бера срам...

.. Ама на второ четене като се загледах, то било роза, слънце плаж море?
Дано и чужденците да се заглеждат, за да не си мислят че сме зарзаватчийница...
отдолу му трябва един надпис нещо.. пауъред бай милион и половина...
 
Последно редактирано:
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

Аз се чудя там където е забито чадърчето на пасъка, защо не са нарисували и хотелче.... нали е лого на България.
 
Re: Новото лого на България

Това лого 12-годишния ми син щеше да го направи само за първите две цифри от сумата.
 
Re: Новото лого на България

на мен ми допада това горе-долу, макар че слънцето наистина прилича на яйце :)

ама старото беше наистина хубаво, защо го смениха !???
 
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

Добре де, само аз ли виждам патладжан, камби, пиперка, праскова и ябълка :) /в умалената версия де/.
Общо взето ми е като лого за етикет на нещо зарзаватено ?
 
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

Вижте какво произведение на изкуството намерих! струва само 1 минута! Изкарах го от Facebook групата която има за логото http://www.facebook.com/newlogobulgaria
74625_108103222701111_39274402_n.jpg
 
За: Новото лого на България

За: Новото лого на България

Трябва логото да е излитащ самолет, на фона на еднопосочен билет... цветовете са без значение, по-тъмни такива някакви.
 
За: Re: Новото лого на България

За: Re: Новото лого на България

Интересно как проучванията за логото са били правени 2 години, като самата поръчка се печели март миналата година. Сигурно от "Сдружение за бранд "България" имат някакви специални умения? Това ме навежда на мисълта, че и на това състезание победителя е бил ясен. :rules:
 

Горе