SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов Дизайн на HostSean.bg

Re: hostsean.com

Re: hostsean.com

ама като почнете да питате по-форумите :)
ами има 4-ри начина да се свържете с нас
да пуснете билет , да пратите емайл, да пишете в скайп , да се обадите по-телефона

защо трябва да занимаваш хората по-форумите не ми е ясно
иначе за твоя проблем с големи чевени букви пише какво трябва да направиш вътре в сайта
просто все още имаме да до-оправим някой неща със системата за смс-и и не е интегрирана в новия сайт затова е преместана в сайта пише с големи червени букви на индекса какво да направиш
даже трябва да си получил и eмайл с това
Поздрави
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

Новият дизайн определено е по-добър от предният и радва окото.. но ако направите различните планове да са в различна цветова гама, ще е още по-добре.
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

ами във случая разлините услуги са в различни цветове
оранжево , зелено и синьо

Мдамм, това го видях, но когато натиснеш на вида услуга и ти излизат различните планове, които са в един цвят и малко кофти ми изглежда на мен. Вероятно ако го направите например в различни нюанси на оранжевото, зеленото и синьото ще изглежда по-добре.

Съжалявам за разсъждението си, но първото което ми хрумна като ги видях е - "Защо изкарва един и същи план няколко пъти", а предполагам е хубаво да се разграничат плановете един от друг.
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

не ми харесва слайдъра - врътка едно и също, а то изнервя. МАК-овете (?!) и англосаксонеца зад лаптопа...

също споделям мнението, че цветово бихте могли да опитате да разграничите отделните хостинг планове

Като цяло е много добре! :)
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

Когато натиснеш върху "Вход за клиенти" панела е много надолу и не се вижда. Сигурен съм, че за някой клиенти ще е трудно докато свикнат. Някакъв hover на бутоните и може би разделител, за да не се слива бекграунда им с бялото горе. Иначе като цяло ми харесва :).
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

и на мен слайдъра не ми харесва.

според мен е много голям.

плановете не се виждат ако не скролнеш (така се вижда на моя монитор)
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

На мен дизайните за хостинг сайтовете ми станаха еднообразни и банални. Всеки втори хостинг сайт плесва отпред един слайдер и грозни боксове с най-евтините планове, като понякога има уловка, но в сравнение с българските сайтове за хостинг този не е чак толкова лош :)
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

Определено е по-добре от предния.
Чак ми идва да си направя още един хост :)
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

@katsarov
движим се около тази подредба почти от създаването на сайта :) преди близо 2 години
първите 3 месеца само беше с друг тип дизайн
след това слайда си го е имало винаги :)
лесно е да покажеш нови промоции там

@mitiozo
еми значи си е изпълнил предназнечението :)
 
Re: Нов Дизайн на HostSean.bg

Супер е новия дизайн! Няколко грешки от сорта на "WordPress Хостинг с субдомейн..." открих, и червния текст с промоциите нещо не ми се връзва. Да ги вкарате промоциите в банер?
 

Горе