SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов портал:Игри за момичета!

biki

New member
Игри за момичета е нов портал за малките дами на възраст между 3-16 години.Игрите са подредени в различни категории за лесното им откриване.Изцяло опростен сайт,без регистрация и напълно безплатно.
игри за момичета
Споделете вашето мнение.
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Аваста пищи за вирус!
За другото - така ти харесало, така си го направил. Лично на мен не ми харесва, но сайта си е твой.
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Не знам защо антивирусната ти пищи,но няма нищо нередно.Ако може да се обосновеш какво точно не ти харесва за да може ЕВЕНТУАЛНО да го сменя :)
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Доста картинки на игри не ми се заредиха. После, написал си: "...портал за малките дами на възраст между 3-16 години." А опита ли да питаш деца на 3-4-5-6 години, да играят? Според мен е малко объркан сайта.
Пример - избрах си една елементарна игра - отваря се нов прозорец с дълъг текст с описание на играта и отново трябва да се кликне за да зареди играта. Едно ненужно действие - направи описанието да зарежда в прозореца на играта. Иначе те разбирам напълно - напълнил си го с реклами и едно дете 3-6 годишно дете има да цъка по погрешка на рекламите... . Отделно от това, не мисля, че едно 3, 4, 5 годишно дете ще може да прочете описанието на играта. Така, че не мисля, че сайта ти е за 3, 4, 5 годишни деца.

Бе накратко - ако искаше да направиш сайт за игри на деца, щеше да направиш нещо друго. А сега си решил си да печелиш пари: успех!
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Даа прав си!Искам да печеля пари :)
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Даа прав си!Искам да печеля пари :)

Печели колкото искаш, но го прави по-добре. Пример - ето ти принтскрийн как ти се показват рекламите на Гугъл. Това е грешка и може да доведе до бан според мен. Понеже по този начин заблуждаваш, че рекламите са част от сайта! Хубаво е да се вписват рекламите в сайта, но не и по този начин, това е недопустимо.
Отделно от това може да видиш съобщението за грешка, което аваста ми изкара.
Грешките ти станаха доста, оправи си ги!

igri.jpg
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Проекта вече е доста развит :)
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Проекта вече е доста развит :)

Този е същия като другия ти сайт.
Пук логото с червилото не ми харесва измисли с някакви момчиенца или понита или някой от новите модерни детски :)
 
За: Нов портал:Игри за момичета!

За: Нов портал:Игри за момичета!

Този е същия като другия ти сайт.
Пук логото с червилото не ми харесва измисли с някакви момчиенца или понита или някой от новите модерни детски :)

Да,системата и темплейта са еднакви.А до логото ще помисля. Благодаря за мнението :)
 

Горе