SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов проект - RSS директория

За: Re: Нов проект - RSS директория

За: Re: Нов проект - RSS директория

Че какво и е трудното? Дори на моите 54 години и наличието на очила, не ме затрудни изобщо. Може би трябва да потърсиш помощ от очен лекар - говоря сериозно. Това не е гадната Рекапча с кривите и размазани символи, просто не разбирам как не ги виждаш и те затруднява.

На фона на lipa може да сте още млад и зелен и с много добро зрение. :)

На проекта - успех!
 
За: Нов проект - RSS директория

За: Нов проект - RSS директория

Като му гледам снимката на аватара, не ми се вижда много престарял, ама знам ли, пък и аз съм във втория пубертет... :D
Все пак нека не спамим темата с излишни майтапи.
 
Re: Нов проект - RSS директория

Сайтът има вече над 30 добавени уеб сайта. 51-ят и 101-ят сайт като бонус ще бъдат с dofollow линкове (както знаете при добавяне на rss има опции paid/free, като е активна само безплатната засега). Всеки който желае dofollow беклинкове от rss фийда му в нашата директория, да ми пише, ще измислим нещо. Ново : добавихме и микродата за rating за звездичките в Гугльо :)
 
Последно редактирано:
За: Нов проект - RSS директория

За: Нов проект - RSS директория

Че има ли някой да не желае dofollow беклинкове? Ако има такъв, той да пише, че другите ще са повече. :wink:
 
Re: Нов проект - RSS директория

Е искате искате, ама много искате :D За аванта и това ви е много хихи :) Забелязах, че някои от вашите RSS хранилки са невалидни, ту липсват тагове за дата или някои други важни неща, ту енкодинга е неправилен или все нещо куца.
 
За: Re: Нов проект - RSS директория

За: Re: Нов проект - RSS директория

Е искате искате, ама много искате :D За аванта и това ви е много хихи :) Забелязах, че някои от вашите RSS хранилки са невалидни, ту липсват тагове за дата или някои други важни неща, ту енкодинга е неправилен или все нещо куца.
Ако става въпрос за моя РСС, повредата е във вашия телевизор. Същият РСС храни Фийдбърнър, Туитър, Нетуъркедблогс и куп други и никъде нямам съобщения за грешки и проблеми, а всичко си излиза по закон Божи.
 
Re: Нов проект - RSS директория

Добавихме и опция за плащане (paypal) - разликата е между nofollow и dofollow връзките със безплатния събмит :)
 
Re: Нов проект - RSS директория

В коя версия? :) Също как е вашия rss url, за да го добавим ръчно и да установим проблема. :)
 

Горе