SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов списък с български социални мрежи

Re: Нов списък с български социални мрежи

абе хора, направих за 3 седмици 60 линка към сайта, като всеки линк е ключовата ми дума, използвал съм само соц, мрежи, всеки линк е с различен тестк и не видях да има особено голяма разлика в класацията, сайта като цяло отиди с 5-6 места нагоре, но той постоянно си отива с толкова като слагам нова пунликация. Калин как ги прави сайтовете да фърчат на 1 -2 страница за 1-2 месеца? То 60 линка не са много, но си мислх че като се сложат набързо и постоянно (всеки ден някой друг линк) ще се види по-голяма разлика от колкото с публикациите.
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

абе хора, направих за 3 седмици 60 линка към сайта, като всеки линк е ключовата ми дума, използвал съм само соц, мрежи, всеки линк е с различен тестк и не видях да има особено голяма разлика в класацията, сайта като цяло отиди с 5-6 места нагоре, но той постоянно си отива с толкова като слагам нова пунликация. Калин как ги прави сайтовете да фърчат на 1 -2 страница за 1-2 месеца? То 60 линка не са много, но си мислх че като се сложат набързо и постоянно (всеки ден някой друг линк) ще се види по-голяма разлика от колкото с публикациите.
60 линка са добро начало, но според мен са малко. Прави по 30 линка на всяка ключова дума, примерно 5 думи по 30 и чакай един месец.

Elada.info - вече сме с над 300 посещения на ден. Каквото публикувате до 12 часа се индексира в Google.
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

Мерси за съвета. Преди тези 60 имаше още, сега са 117, но ако не слагам публикации абсурд да мръдне. То не че не са свързани 2-те неща, може би има файда от ллинковете ми, но нямат пряко влияние. За сега се опитвам само по 1 дума да го класирам и общо взето събивам линкове. Като намеря повече соц. мрежи от тези в елада, ще ти пиша, също пробвам и в прогилите дали може да се слага хтлмкод, но еголяма играчка и става бавно.
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

lubimi.com май сдаде багажа ?!?
от 2-3 дни Internal Server Error
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

И при мен lubimi е с internal error...

Ако искаш, може да добавиш в списъка и social.movieblogbg.com (в процес на някакво развитие е...)
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

Да не са ви баннали IP-то? Аз също не го отварям от един компютър, но през прокси си върви.:)
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

абе хора, направих за 3 седмици 60 линка към сайта, като всеки линк е ключовата ми дума, използвал съм само соц, мрежи, всеки линк е с различен тестк и не видях да има особено голяма разлика в класацията, сайта като цяло отиди с 5-6 места нагоре, но той постоянно си отива с толкова като слагам нова пунликация. Калин как ги прави сайтовете да фърчат на 1 -2 страница за 1-2 месеца? То 60 линка не са много, но си мислх че като се сложат набързо и постоянно (всеки ден някой друг линк) ще се види по-голяма разлика от колкото с публикациите.

може би линковете са в nofollow? колко от мрежите в които си събмитнал са сложили dofollow-линкове? провери също така и в meta за robots="(no)index,nofollow" а и в самия файл robots.txt дали няма да се окаже че има хитрини в повечето сайтове
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

"meta за robots="(no)index,nofollow"" - аз това до сега не бях го чувал. по принцип съм ползвал социалките които са в елада и в wms-tools.com, както и директории. Но ти (webmoney) беше ми споменал че спамерските линкове не са толкова полезни както естествените, при мен всички линкове са с една и съща ключова дума, а казват че климатиците или конкурнтни, като почна да правя други сайтове ще разбера защо е така. Но за в бъдеще мисля да слагам линкове навсякъде без значение дали са nofollow, със сигурност google ще гиима в предвид.
Благодаря на всички.
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

Обновен е PR на всичките социални мрежи
Моят съвет е:

Пускайте във всички без nofolow и с PR>1.
Пускайте и в nofollow, но само в популярните (които имат PR>3 и Alexa top 1000 за България).
 
За: Нов списък с български социални мрежи

За: Нов списък с български социални мрежи

Ето още една от мен: younotepad.com нова е на три дни, но е индексирана.
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

Линкнотайза изчезна от списъка, обнових PR и изтрих няколко сайта.

Появяват се много некачествени мрежи, които бързо умират. Това не е в интерес на собствениците на уебсайтове, които използват тези мрежи. Поради тази причина взех решение да не включвам току-що стартирали мрежи.
За съжаление и някои от по-утвърдените сайтове изчезнаха.
 
За: Нов списък с български социални мрежи

За: Нов списък с български социални мрежи

Тази среда е изключително динамична и точно по тази причина преди време си поиграх да направя автоматично обновяващ се списък със социалките (данните се обновяват на 24ч).

За съжаление потвърждавам лошите впечатления на Gunshot, че повече от тях не издържат повече от месец. По тази причина съвсем скоро във wms-tools ще има нов начин на подреждане на социалките - по рейтинг, който ще включва от колко време дадената социалка е такава. Колкото повече време е активна, толкова по-голям рейтинг :)
 
Последно редактирано:
За: Re: Нов списък с български социални мрежи

За: Re: Нов списък с български социални мрежи

Линкнотайза изчезна от списъка, обнових PR и изтрих няколко сайта.

Появяват се много некачествени мрежи, които бързо умират. Това не е в интерес на собствениците на уебсайтове, които използват тези мрежи. Поради тази причина взех решение да не включвам току-що стартирали мрежи.
За съжаление и някои от по-утвърдените сайтове изчезнаха.

:) Значи да изчакам за новата ми да минат някой друг месец преди да я пуснеш в списъка :) Мерси иначе за рамото в елада. :)
 
Re: Нов списък с български социални мрежи

И аз новите не ги добавям в бутона spodelime.com, защото бързо изчезват. Полезни са ми всякакви списъци, които ги подреждат по някаква форма на доверие.
 

Горе