SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нужда от някой да погледне сайта ми и да даде някой друг съвет

Stolichanin

New member
Привет, приятели.

Нуждая се от някой добронамерен човечец, който разбира от сео оптимизация и би се радвал да ми помогне.

Човек съм, който обича да прави правилно нещата, но за сметка на това трудно ги прави, защото почти винаги се съмнява в нещо, че не е направил като хората, за това търся помощ тук.

Нека който иска да се свърже с мен на лично съобщение, ще му дам сайта да погледне и да ми каже при добро желение - това и това не е така, защото еди какво си, трябва да се направи еди как си и аз оттам на сетне с най-голяма радост и спокойствие ще седна да го направя, а при положение, че нещо не мога - ще му предложа да му заплатя услугата и да я извърши той.

Предварително благодаря!
 
За: Нужда от някой да погледне сайта ми и да даде някой друг съвет

За: Нужда от някой да погледне сайта ми и да даде някой друг съвет

Привет приятел,

сайта за мое щастие все още не е нападат от никакви алгоритми и животни, но искам оптимизацията, която правя да бъде правилна и наистина добра.
 

Горе